Dom

Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd

profil firmy
Shenzhen BAKO VISION Technology Co., Ltd, rozpoczęty w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, to przedsiębiorstwa holdingowe SHENZHEN BAKO LTD (Stock Code: 871745), koncentrujące się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia prac krawieckich OEM, ODM, kreatywnych modeli LED obok standardowych ekranów LED.

BAKO VISION zawiera doświadczonych liderów zespołów i każdy z nich pracuje w branży wyświetlaczy LED od ponad 10 lat. Wszystkie nasze prace badawczo-rozwojowe, produkcja, sprzedaż, wsparcie techniczne ... działają wydajnie i sprawnie dzięki naszej wspaniałej pracy zespołowej, ponadto zapewnianie wykwalifikowanego produktu i oferowanie w odpowiednim czasie usług serwisowych jest zapewnione przez zespół BAKO VISION.

Linie produktów BAKO VISION to między innymi podziałka UHD, wynajem I / O, instalacja I / O, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran, elastyczny ekran, kurtyna, podłoga LED, wyświetlacz obwodowy ... tymczasem w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie, jesteśmy zawsze otwarci i jesteśmy biegli w przełamywaniu nowego modelu i narzędzi do niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.

Główne rynki BAKO VISION znajdują się w Ameryce, Europie, na Bliskim Wschodzie iw Azji. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL. Stojąc niezłomnie pod względem jakości, zdobywając solidne umiejętności, w ostatnich latach rozwoju, BAKO VISION nieustannie się rozwija i pozycjonuje marki, wszystkie są oparte na długofalowej współpracy z różnymi kanałami klientów w ponad 120 krajach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shenzhen BAKO VISION Technology Co., Ltd, rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, jako światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych.BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.

 

BAKO VISION składa się z doświadczonych liderów zespołów, z których każdy pracuje w branży wyświetlaczy LED od ponad 10 lat.Wszystkie nasze działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży, wsparcia technicznego… .sprawnie i płynnie działają dzięki naszej wspaniałej pracy zespołowej, ponadto zespół BAKO VISION zapewnia również dostarczanie wykwalifikowanego produktu i terminową obsługę przedobsługową.

 

Linie produktów BAKO VISION obejmują rozdzielczość UHD, wynajem I / O, stałą instalację I / O, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran, elastyczny ekran, zasłonę, podłogową diodę LED, wyświetlacz obwodowy… tymczasem w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie, jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.

 

Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty RoHS 、 CCC 、 CE 、 FCC 、 ETL 、 UL.Opierając się mocno na jakości, mocno wygrywając dzięki biegłym, w ostatnich latach rozwoju BAKO VISION ciągły rozwój i pozycjonowanie marki opierają się na długoterminowej współpracy z klientami w ponad 120 krajach.

 

Wizja firmy: Profesjonalny zespół Nastaw na profesjonalną pracę, czyli jak budować markę BAKOVISION.

 

Misja firmy: oferowanie profesjonalnych rozwiązań klientom profesjonalnym, tworzenie wartości dla klientów.

 

Duch firmy: Skoncentruj się Efektywność Szczerość Innowacja.

Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : BAKO VISION

Ilość pracowników : 100~600

Coroczne wyprzedaże : 10millions-80millions

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Certyfikaty Chiny Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd Certyfikaty