Zewnętrzne ekrany LED P10 Przedni serwis reklamowy Wyświetlacz kolorowy Billboard z zasilaczem Meanwell
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu LED: | 320 * 320 mm / 320 * 160 mm | Rozmiar szafki: | 960 * 960 mm |
|---|---|---|---|
| Lampy LED: | Nationstar, Epistar, Cree, Nichia | Zasilacz: | Znaczy dobrze |
| Sterownik IC: | MBI5124IC | Materiał szafki: | Odlew aluminiowy |
| Sposób konserwacji: | Pełna obsługa z przodu | Waga szafki: | 35 kg / panel |
| Jasność: | 6000 nitów | Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin |
| Podkreślić |
przedni wyświetlacz ledowy do konserwacji,zewnętrzny |
||
Opis produktu
Zewnętrzne ekrany LED P10 Front Service Wyświetlacz reklamowy Pełnokolorowy billboard z zasilaczem Meanwell (Odlewana szafka zewnętrzna.pdf)
Opisy zewnętrznych ekranów LED

- Z przodu Usługa.
- Technologia oszczędzania energii.
- Wielofunkcyjna klamra modułu.
- Szafka ze stali / aluminium.
- System Fast Lock.
- Wodoodporny z IP65.
Billboard reklamowy LED Specyfikacje
| BOF-10 | |
| Fizyczny ton | 10 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 10 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 320 * 320/320 * 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 * 960 * 112 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) | 32 * 32/32 * 16 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) | 96 * 96 |
| Materiał panelu | Odlew aluminiowy |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Jasność | 6500 nitów |
| Waga (kg / panel) | 35 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Klasa IP | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia | V: 160 stopni H: 140 stopni |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Śr./Maks.Pobór energii | 350 / 700W / panel |
| Serwisowanie | Całkowicie z przodu |
Funkcje cyfrowego znaku LED
1. Serwis z przodu, projekt systemu Fast Lock gwarantuje szybką i łatwą instalację.

2. inteligentna kontrola i system odtwarzacza dzięki technologii chmury.
3. Zarządzanie czasem i monitorowanie w czasie rzeczywistym.

Aplikacje przedniego panelu serwisowego LED
Szerokie zastosowanie na stadionach, reklamach, bankach, giełdach papierów wartościowych, dworcach, centrach handlowych, urzędach pocztowych, szkołach, monitoringu, restauracjach, rozrywkach, przedsiębiorstwach itp.

O nas

Linie produktów BAKO VISION obejmują rozdzielczość UHD, wynajem I / O, stałą instalację I / O, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran, elastyczny ekran, kurtynę, podłogową diodę LED, wyświetlacz obwodowy… tymczasem w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie, jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.
1. Gwarancja: 2-5 lat na całe ekrany wideo Led.
2. Gwarancja obejmuje prawidłowe przechowywanie, instalację, użytkowanie i konserwację.
3. W okresie gwarancyjnym nasza firma wybierze naprawę lub wymianę nowych części dla klientów.
4. Przekroczenie okresu gwarancji, nasza firma naliczy koszty materiałów i robocizny.
* Opakowanie: pakiet drewniany, walizka lotnicza.
* Wysyłka: transport drogowy, morski i lotniczy.
* Czas dostawy: 15-20 dni roboczych.
* Płatność: T / T 30% jako depozyty, 70% salda przed dostawą.
* Port wysyłkowy: Shenzhen, Chiny.
* Czas gwarancji: 2-5 lat.
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzne ekrany LED P10 Front Service Wyświetlacz reklamowy Pełnokolorowy billboard z zasilaczem Meanwell (Odlewana szafka zewnętrzna.pdf) Opisy zewnętrznych ekranów LED Z przodu Usługa. Technologia oszczędzania energii. Wielofunkcyjna klamra modułu. Szafka ze stali / aluminium. System Fast Lock. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.