Wysoki współczynnik kontrastu Wyświetlacz stadionu piłkarskiego, stadion Big Screen 360W
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu LED: | 1280 * 960 mm | LED Chip: | Epistar, Cree, Nichia |
|---|---|---|---|
| Zasilanie: | MEANWELL | sterownik IC: | MBI5124 |
| Typu LED: | DIP346 | ||
| Podkreślić |
stadium perimeter led display,led perimeter advertising boards |
||
Opis produktu
Zalety wyświetlacza LED na obwodzie stadionu:
1. Miękka maska: Posiadamy własny wzór miękkiej maski. Po pierwsze, może to chronić graczy i
inny, może również chronić panel LED.
2. Miękki gumowy ochraniacz na górze szafki: W celu ochrony graczy umieszczamy miękką gumową osłonę na górze każdej szafki
3. Regulowany kąt: z tyłu szafki znajduje się wspornik. Kąt widzenia można odpowiednio dostosować.
4. Dobra wodoodporna ochrona: Przód jest IP65, a tył IP54. Nie ma żadnego problemu z aplikacją zewnętrzną.
5. Duży kąt widzenia: kąt widzenia SMD jest większy niż DIP. Kąt widzenia wynosi 160 ° dla poziomego i 110 ° dla pionu.
6. Dobra jednolitość kolorów: Ponieważ 3 chipy LED są zamknięte w jednej lampie, jednorodność kolorów SMD jest znacznie lepsza niż DIP, więc efekt seansu jest doskonały.
7. Oszczędność energii: zużycie energii jest kluczowym czynnikiem dla billboardów LED. Wyświetlacz LED firmy BAKO został zaprojektowany z niskim zużyciem energii, aby pomóc klientom w oszczędzaniu energii.
8. Podwójna ochrona dla transmisji danych: Będziemy podwójnie chronić transmisję danych. Nawet jeśli wystąpi jakikolwiek problem z transmisją danych, cały wyświetlacz może nadal działać normalnie.
9. Łatwy transport: zrobimy walizki z kółkami dla klientów. Jest więc wygodny do transportu.
Aplikacje:
Media reklamowe, stadiony sportowe, przestrzeń publiczna, mecz piłki nożnej, gra w koszykówkę, pływanie, gra w golfa w basenie itd.
Parametr:
| Model | ST-10 |
| Pixel Pitch | 10 mm |
| Rozmiar jednostki | 1280 * 960 * 187 mm |
| Typ LED | SMD3535 |
| Pixel / Unit | 128 * 96 |
| Masa jednostkowa | 80 kg |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Podanie | Przechowywanie-40 ~ 60 ° C, Working-20 ~ 50 ° C |
| Poziom ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Zużycie energii (AVG.) | 360W |
| Napędowy | 1/4 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Maksymalna jasność | > 6500nits |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |



Najważniejsze cechy produktu
Wysoki Współczynnik Kontrastu Jasność Wyświetlacz Obwodu Sportowego w Koszykówce, Krykiet, Baseball Zalety wyświetlacza LED na obwodzie stadionu: 1. Miękka maska: Posiadamy własny wzór miękkiej maski. Po pierwsze, może to chronić graczy i inny, może również chronić panel LED. 2. Miękki gumowy ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.