P16 7500 Nits Sports Perimeter Led Display Banner Billboard High Refresh Rate
Szczegóły produktu
| Smoła: | 16 mm | rozmiar szafki: | 1280 x 960 mm |
|---|---|---|---|
| Diody LED: | DIP346 | Zasilanie: | MEANWELL |
| Podkreślić |
stadium perimeter led display,led perimeter advertising boards |
||
Opis produktu
Funkcje wyświetlania obwodu
1. Maska gumowa: gumowa maska może chronić piłkarza, a także chronić wyświetlacz led;
2. Ochronnik piankowy na szafce może również chronić graczy;
3. Regulowany wspornik z tyłu szafki;
4. Dobra wodoodporna ochrona: przód ma stopień ochrony IP65, a tylny stopień ochrony IP54;
5. Dobra jednorodność kolorów, ponieważ używamy najwyższej szybkości Led;
7. Oszczędność energii, dzięki której stosujemy zasilacze o wysokiej sprawności, najwyższą wydajność diody led itp;
8. Podwójna kopia zapasowa danych: jeśli jeden kabel do transmisji danych nie działa, wyświetlacz ledowy na obwodzie wciąż działa dobrze;
9. Łatwy transport: zrobimy walizki z kółkami dla klientów. Jest więc wygodny do transportu. Możemy również dostosować specjalny wózek do przesuwania wyświetlacza na obwodzie;
9. Jasność 7,500nits jest zawsze dostępna;
Specyfikacja wyświetlaczy na obwodzie
| Pixel Pitch | 16 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 3,906dots / mkw |
| Konfiguracja kolorów | 1R1G1B |
| Enkapsulacja LED | DIP346 |
| Rozmiar modułu | 256 mm x 256 mm |
| Rozdzielczość modułu | 16dots x 16dots |
| Napęd | Statyczny prąd stały |
| Jasność | > 8 000 minut |
| Wyświetlanie odległości | 16m - 160m |
| Kąt widzenia | H: 120 °, V: 70 ° |
| Częstotliwość odświeżania | 2000HZ |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 120 ramka / sek |
| Grey Grade | 256 poziomów każdego koloru |
| Klasyfikacja kolorów | 16,7 mln |
| Wejście zasilania | AC110V / 220V / 50HZ |
| Maksymalne zużycie energii | 1600 W / m kw |
| Zdrowaśka. Pobór energii | 400 W / m2 |
| Temperatura przechowywania | -40 ℃ - + 80 ℃ |
| Temperatura pracy | -20 ℃ - + 60 ℃ |
| Ślepa plama | <1/10 000 |
| MTBF | > 10 000 godzin |
| Długość życia | > 100 000 godzin |
| Wodoodporny | IP65 |
| Wilgotność pracy | 10% - 95% |
| System sterowania | Synchroniczny, asynchroniczny |
| System operacyjny | Wygraj 98, Win2000, XP, 07.etc |
| Źródło sygnału wejściowego | Cały format (AVI, MPEG, VOB, RM, itp.) |
| Certyfikat | CE, LVD, RoHS |


Najważniejsze cechy produktu
Wysoka częstotliwość odświeżania Wyświetlacz P16 7500 Nits Perimeter Led, tablica reklamowa LED na stadionie reklam sportowych Funkcje wyświetlania obwodu 1. Maska gumowa: gumowa maska może chronić piłkarza, a także chronić wyświetlacz led; 2. Ochronnik piankowy na szafce może również chronić ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.