Pełnokolorowy wyświetlacz kurtyny LED do reklamy zewnętrznej 1600dot / ㎡ Gęstość pikseli
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 25mm | Zagęszczenie pikseli: | 1600dot / ㎡ |
|---|---|---|---|
| Rozmiar jednostki (szer. × wys.): | > 1500 × 250 mm | Witght: | 15 kg / ㎡ |
| Jasność: | > 7500nit | Średnie zużycie energii: | 150 w / ㎡ |
| Częstotliwość odświeżania: | > 3840 Hz | ||
| Podkreślić |
ekran led siatki,wyświetlacz led elewacji |
||
Opis produktu
Wyświetlacz kurtynowy LED BAKOVISION, pełny kolor o wysokiej jasności dla reklamy zewnętrznej
Opis:
1. Certyfikacja CE, FCC, ROHS.
2. Szeroki kąt widzenia, wysoka jasność, wysoka rozdzielczość, brak migotania obrazu na ekranie.
3. Od projektu do produkcji i od każdego komponentu do gotowego produktu, istnieje ścisła kontrola jakości. Każdy proces ma dedykowaną maszynę kontrolną z kontrolą jakości.
4. Bezpłatne szkolenia przed instalacją, profesjonalne doradztwo, najlepsza obsługa posprzedażna.
5. Szafka jest zwięzła i lekka, łatwa w montażu i demontażu.
Zaleta :
1. Zasilanie PFC służy do stabilizacji i stabilności zasilacza;
2. Czasowe lub zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym przełącznikiem wyświetlacza LED;
3, dowolna instalacja konstrukcji, płaski ekran, zakrzywiony ekran, ekran kąta Ling, składany ekran podnoszący, itp .;
4, światłoczuły system sterowania, automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza zgodnie ze zmianą oświetlenia zewnętrznego;
5, Konserwacja jest szybka i łatwa, wyjmij moduł z przodu iz tyłu, bez konieczności demontażu szafy;
6, Brak konstrukcji wentylatora, dobre rozpraszanie ciepła, milczeć;
7. Projekt stopnia przepuszczalności powietrza w skrzyni zmniejsza opór powietrza i zapewnia wysokie bezpieczeństwo.
Obsługa posprzedażna :
1. Bezpłatna konserwacja i aktualizacja.
2. Skargi sugerują nie więcej niż 12 godzin odpowiedzi; dostarczyć instrukcje konserwacji i rozwiązania problemów w ciągu 24 godzin.
3. Raport śledzenia zadowolenia klienta.
4. Podaj szczegółowe instrukcje, w tym instrukcje instalacji, użycie oprogramowania, rzeczywiste operacje itp.
Płyta CD z oprogramowaniem systemu ręcznego i kontrolnego itp.
5. Zapewnić specjalne usługi dla dużych projektów, takich jak stadiony, place itp.
| O-2525 | |
| Fizyczny skok | 25 mm |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Zagęszczenie pikseli | 1600dot / ㎡ |
| Rozmiar jednostki (W × H) | > 1500 × 250 mm |
| Waga | 15 kg / ㎡ |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Średnie zużycie energii | 115w / ㎡ |
| Max Power Conmption | 450 w / ㎡ |
| Jasność | > 7500nit |
| Częstotliwość odświeżania | > 3840 Hz |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 Hz |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP | IP67 (przód / tył) |
| Temperatura robocza / Humdity | -30 ° ~ 60 ° C / 10% ~ 90% |
| Temp. Pamięci / Humdity | -40 ° ~ 85 ° C / 10% ~ 95% |
| Orzecznictwo | CE, ETL, CCC, FCC |
Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz kurtynowy LED BAKOVISION, pełny kolor o wysokiej jasności dla reklamy zewnętrznej Opis: 1. Certyfikacja CE, FCC, ROHS. 2. Szeroki kąt widzenia, wysoka jasność, wysoka rozdzielczość, brak migotania obrazu na ekranie. 3. Od projektu do produkcji i od każdego komponentu do gotowego produktu...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.