Wydarzenie HD P3.91 Interior Stage Rental Wyświetlacz LED do festiwali Kąt widzenia 140 °
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 3,91 mm | Zagęszczenie pikseli: | 65536 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Rozdzielczość panelu: | 128 * 128 pikseli | Materiał obudowy: | odlew aluminiowy |
| Częstotliwość odświeżania danych: | > 1500 Hz | Zużycie energii (śr.): | 320w / m2 |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,concert led screen |
||
Opis produktu
Cechy szczególne:
1. Wysokiej jakości lampa stołowa, jakość produktu jest stabilna, niezawodna i gwarantowana;
2. Kąt obserwacji wynoszący 140 stopni lub więcej; efekt wyświetlania w wielu kierunkach jest spójny;
3. Zintegrowany obwód wygaszania, skutecznie eliminuje linię ducha;
4. Konstrukcja z wieloma żebrami, aby zapewnić, że produkt nie jest łatwy do odkształcenia na rozciąganie, w celu zapewnienia integralności ekranu i konsystencji całości.
5. Obsługa wszystkich formatów mediów i tryb wyświetlania:
Tryb wyświetlania DVI / HDMI / 3G / HD / SD / SDI, odpowiedni dla programów telewizyjnych, VCD / DVD i programów na żywo.
Dostępny tryb inteligentny (opcjonalny) do monitorowania ogólnych godzin pracy i temperatury w każdej szafce.
Podanie
Reklama Wyświetlacz LED, centrum handlowe Wyświetlacz LED do wyświetlania logo, bank i giełda Wyświetlacz LED dla stawek pokazujących, stacja kolejowa i autobusowa, lotnisko, szkolna tablica ogłoszeń, telekomunikacja LED System ekranu do wyświetlania informacji i instrukcji, wydajność Stage i tak dalej.
Specyfikacja
| Model | IRA-3.9 |
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 500 * 500 mm / 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Waga szafki | 8 kg (13 kg) |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/16 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 320w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% / 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |



Najważniejsze cechy produktu
Wydarzenie HD P3.91 Kryty etap Wypożyczalnia LED Gablota Wymiar Kąt widzenia 140 ° Cechy szczególne: 1. Wysokiej jakości lampa stołowa, jakość produktu jest stabilna, niezawodna i gwarantowana; 2. Kąt obserwacji wynoszący 140 stopni lub więcej; efekt wyświetlania w wielu kierunkach jest spójny; 3. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.