Wysoki kontrast zewnętrzny ekran LED P6, przydrożny wyświetlacz LED 192 * 160 pikseli
Szczegóły produktu
| Częstotliwość odświeżania danych: | > 1500 Hz | Rozdzielczość gabinetu: | 192 * 160 pikseli |
|---|---|---|---|
| Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° | Zagęszczenie pikseli: | 27778 pikseli / m2 |
| Metoda jazdy: | 1/6 skanowania | Błąd pikseli: | <0,0003</span> |
| Podkreślić |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
Zewnętrzny wyświetlacz LED wykorzystuje konstrukcję z blachy, aby stworzyć wytrzymały produkt. Kluczowe elementy, takie jak lampy LED, obudowy, silikony, układy scalone sterowników, zasilacze i kable są najlepszym wyborem w trudnych warunkach zewnętrznych. Odporny na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i zasilany DIP / SMD, klasyczny zewnętrzny wyświetlacz LED do instalacji na zewnątrz
Dostępny zakres
place rządowe, place rekreacyjne, duże kina rozrywkowe, ruchliwe centra biznesowe i handlowe, tablice ogłoszeń reklamowych, ulice handlowe i dworce kolejowe itp.
Kluczowe cechy
1. Szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast i doskonała jasność, punktualnie w popołudniowym słońcu może nadal dobrze działać.
2. Wysoka jasność: produkty wykorzystują diody LED o bardzo wysokiej jasności, dzięki czemu można wyraźnie widzieć z dużej odległości nawet przy silnym nasłonecznieniu.
3. Innowacyjny układ rozmieszczenia pikseli. Wszystko to znacznie poprawia integralność kolorów.
4. Przednie IP 65, tylne IP54, praca w każdych warunkach pogodowych, w pełni dostosowane do warunków zewnętrznych.
5. Standardowa szafka ze złączem bezszwowym.
Technologia przetwarzania kolorów 6.16bit.
| Model | OD-6 |
| Pixel Pitch | 6 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 27778 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1152 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 160 pikseli |
| Waga szafki | 65 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |


Nasze usługi:
1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub cen zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
2. Dobrze wyszkolone i doświadczone sztaby, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania w płynnie po angielsku.
3. Ochrona Twojego obszaru sprzedaży, pomysły na projekt i wszystkie twoje prywatne informacje.
4. Pełny zestaw dokumentów bezpłatnie, w tym wytyczne dotyczące instalacji, instrukcja obsługi oprogramowania, instrukcja łatwej konserwacji i dysk CD z oprogramowaniem systemu sterowania i tak dalej.
5. Zapewniamy naszym klientom odpowiednie szkolenia, w tym obsługę i konserwację naszych produktów.
Najważniejsze cechy produktu
P6 Kolorowy wyświetlacz lP65 Outdoor Fixed LED Display Oświetlenie LED High Brightness Zewnętrzny wyświetlacz LED wykorzystuje konstrukcję z blachy, aby stworzyć wytrzymały produkt. Kluczowe elementy, takie jak lampy LED, obudowy, silikony, układy scalone sterowników, zasilacze i kable są najlepszym ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.