Lekka obudowa Wewnętrzny wyświetlacz HD LED do koncertów o wysokim kontraście 1,56 mm
Szczegóły produktu
| Stopień ochrony: | IP40 / IP21 | Użycie: | Wewnątrz |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor | MTBF: | ≥ 1000 godzin |
| Materiał panelu: | Odlewanie ciśnieniowe | Masa panelu: | 4,6 kg |
| Tryb skanowania: | 1/32 Skanuj | Gray Scale: | 16bit |
| Podkreślić |
wyświetlacz handlowy centrum handlowego,modułowy wyświetlacz led |
||
Opis produktu
cechy
1. Precyzyjny wyświetlacz LED o przekątnej 1,56 mm, ma doskonałe i bogate kolory oraz wyjątkową jakość wyświetlania
Dobra jednolitość. Technologia korekcji kropek na kropki zapewnia czysty obraz z doskonałą gradacją.
2. Jest lekki i posiada proste konstrukcje, dzięki czemu jest wygodny w transporcie i montażu.
3. Częstotliwość odświeżania powyżej 1500 Hz, aby obraz był wyraźny i stabilny. Nawet niższa jasność, ale wyższa skala szarości, około 16 bitów, 281 bilionów kolorów.
4. Długa żywotność, do 50 000 godzin, średni czas między awariami to więcej niż 1000 godzin, gwarancja trwałości i uzyskanie doskonałego doświadczenia podczas użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Pixel Pitch | 1,55 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 409600 px / m 2 |
| Lampa LED | SMD1010 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiary panelu | 400 * 300 mm |
| Rozdzielczość panelu | 256 * 192 pikseli |
| Masa panelu | 4,6 kg |
| Materiał panelu | Odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień IP | IP40 (przód) / IP21 (tył) |
| Jasność | > 800nits |
| Kąt widzenia w poziomie / pionie | 140 ° / 140 ° |
| Tryb skanowania | 1/32 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Dożywotni | ≥ 50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |



Płatność i wysyłka
Akceptujemy L / C, T / T i inne metody płatności. Jeśli chodzi o wysyłkę, gwarantujemy wysyłkę w ciągu 20-25 dni roboczych od złożenia przez klienta zamówienia, ale na konkretny czas przyjazdu wpływa wysyłka i rejs.
FAQ
Q1: Jaki jest piksel na ekranie wyświetlacza LED w pomieszczeniach?
A1: Indoor & Outdoor Pixel Pitch od 0,9 mm do 2,5 mm
P2: Gdzie jest używany?
A2: Jest szeroko stosowany w centrach informacyjnych, lokalach rozrywkowych, salach konferencyjnych i wystawowych itp.
P3: Czy może odtwarzać wideo HD?
A3: Tak, może realizować funkcję wideo HD z systemem kontroli Novastar Or Linsn.
P4: Jaki jest system kontroli?
A4: naszym standardowym systemem sterowania dla tego modelu jest Novastar.
P5: Co powiesz na rozmiar projektu?
A5: Możemy produkować produkty zgodnie z wymaganiami Ciebie. Tak, możesz zaoferować nam rozmiar "szerokość po wysokości". Zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego projektu.
P6: Czy mógłbyś wyjaśnić, czym jest DIP i czym jest SMD?
A6: DIP oznacza pakiet podwójny w linii, nazywamy lampą led. MG oznacza urządzenie montowane powierzchniowo.
Najważniejsze cechy produktu
P1.56 Wewnętrzny precyzyjny wyświetlacz HD LED Wysoki kontrast panelu LED cechy 1. Precyzyjny wyświetlacz LED o przekątnej 1,56 mm, ma doskonałe i bogate kolory oraz wyjątkową jakość wyświetlania Dobra jednolitość. Technologia korekcji kropek na kropki zapewnia czysty obraz z doskonałą gradacją. 2. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.