P6mm Naprawiono wyświetlacz LED Billboard Roadside Digital Signage na dworzec autobusowy
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 6mm | Zagęszczenie pikseli: | 27778 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Typu LED: | SMD3535 | Wymiar gabinetu: | 1152 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu: | 192 * 160 pikseli | Waga szafki: | 65 kg |
| Metoda jazdy: | 1/6 skanowania | ||
| Podkreślić |
tablica suchościeralna zewnętrzna,tablice informacyjne zewnętrzne na zewnątrz |
||
Opis produktu
Opis
Niska waga. Zarówno rama modułu, jak i obudowa mogą być wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co znacznie zmniejsza wagę ekranu. Oba serwisy przednie i tylne. Dobre odprowadzanie ciepła, bez względu na obudowę lub ramy modułów, oba są odlewane ciśnieniowo aluminium, zapewniające dobre odprowadzanie ciepła. Ekran może nadal działać dobrze w wysokiej temperaturze.
Korzyść
Wysoka jakość i trwałość w konkurencyjnej cenie. Posiada standard IP65 z wysokim poziomem ochrony przed ingerencją. Może pracować na zewnątrz przez długi czas. Szeroki kąt widzenia: 140 ° w pionie i 140 ° w poziomie.
Wysoka częstotliwość odświeżania: ponad 1500 Hz / s, brak linii skanowania podczas nagrywania filmów i zdjęć. Większa siła i precyzja.
Podanie
Nadaje się do większości aplikacji ze stałymi ekranami LED, takimi jak lotnisko reklamy zewnętrznej, szkoła, autostrada, dworzec autobusowy, plac itp.
| Model | OD-6 |
| Pixel Pitch | 6 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 27778 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1152 mm * 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 192 * 160 pikseli |
| Waga szafki | 65 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/6 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Najważniejsze cechy produktu
P6mm Stała instalacja Billboard LED Display, Full Color SMD Outdoor Led Screen Opis Niska waga. Zarówno rama modułu, jak i obudowa mogą być wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, co znacznie zmniejsza wagę ekranu. Oba serwisy przednie i tylne. Dobre odprowadzanie ciepła, bez względu na obudowę ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.