P8 6500nits Zewnętrzny stały wyświetlacz LED 16-bitowy ekran ścienny Odporny na warunki atmosferyczne
Szczegóły produktu
| Skok pikseli: | 8mm | Typu LED: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| Metoda jazdy: | 1/8 skanowania | Gray Scale: | 16bit |
| Jasność: | > 6500nits | Żywotność: | ≥100000 godzin |
| Podkreślić |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
Zewnętrzny stały ekran LED doskonale nadaje się do reklamy komercyjnej, stadionów, publicznych nagrań publicznych itp. Wykorzystuje jasność, płynność, spójność pikseli w pikselach, oszczędność energii, długi okres żywotności itp. Ponadto jest bardziej przyjazny dla środowiska, może zmieniaj zawartość, aby grać codziennie przez oprogramowanie, zamiast zmieniać drukowanie lub materiały z tworzyw sztucznych, gdy potrzebujesz zmienić banery reklamowe.
Cechy produktu:
1. Zewnętrzna SMD o wysokiej jasności i dobrej jakości poprzez zastosowanie diod wysokiej jakości.
2. Duża jednolitość i płaskość ekranu
3. Opcjonalne ekrany o kształcie wypukłym, wklęsłym i falowym
4. Szeroki anioł oglądania, przyciągnij więcej publiczności.
5. Wszystkie prace meteorologiczne, w pełni dostosować się do środowiska zewnętrznego.
6. Wysoki poziom szarości i wysoka częstotliwość odświeżania.
| Model | OD-8 |
| Pixel Pitch | 8 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 15625 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1024 mm * 768 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 96 pikseli |
| Waga szafki | 51 kg |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 275w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |


FAQ
P1: Jak wybrać odpowiedni wyświetlacz LED w razie potrzeby?
Odp .: Musisz przemyśleć następujące trzy pytania.
1. Gdzie będziesz używać? Tylko do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego?
2. Czy chcesz zainstalować go w jednym stałym miejscu, czy też chcesz go przenieść w dowolnym momencie i tak czy inaczej?
3. jaki jest konkretny rozmiar ekranu led, który chcesz kupić?
Q2. Jak o swojej paczce?
Odp .: Zazwyczaj pakujemy w drewniane pudła lub walizki. Decydujemy o wielkości i potrzebach Twojego przedmiotu. Szanujemy twój wybór. Możemy wydrukować logo Twojej firmy na pudełku.
Q3.:Może znam przesyłkę?
Odp .: Tak, wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty.
Najważniejsze cechy produktu
P8 6500nits Wodoodporny wysoki czas odświeżania Zewnętrzny Stały wyświetlacz LED 16-bitowy ekran Zewnętrzny stały ekran LED doskonale nadaje się do reklamy komercyjnej, stadionów, publicznych nagrań publicznych itp. Wykorzystuje jasność, płynność, spójność pikseli w pikselach, oszczędność energii, d...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.