Elektroniczny ekran z elastyczną zasłoną z siatki ledowej, zewnętrzny wyświetlacz ledowy odporny na deszcz
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 25 mm (H), 35 mm (V) | Zagęszczenie pikseli: | 1120 kropek / metr kwadratowy |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 6500nit | Rozmiar jednostki (W × H): | 1500 mm * 250 mm |
| Konfiguracja pikseli: | 192 * 160 pikseli | Waga: | 10,6 kg / ㎡ |
| Częstotliwość odświeżania: | > 3840 Hz | ||
| Podkreślić |
elastyczna ledowa kurtyna wideo,ekran ledowy |
||
Opis produktu
Opis
Dostosowanie jasności w każdych warunkach pogodowych do poziomu ochrony IP65 dla każdego złożonego środowiska. Jego wysoka przezroczystość pomaga wytrzymać silne wiatry, zmniejsza grubość i wagę konstrukcji konstrukcji wsporczej oraz znacznie poprawia działanie i konserwację instalacji inżynierskiej. Nadaje się do reklamy zewnętrznej, centrów handlowych, placów itp.
Korzyść
[ Lekki i bardzo cienki ] Lekki, łatwy do zainstalowania i konserwacji, nie ma potrzeby wspierania strukturalnych kosztów zbrojenia, wysokiej wydajności.
[ Wysoka pasywność ] Do 73% przezroczystości, dzięki czemu szklana ściana osłonowa jest realistyczną ścianą wideo do oglądania na zewnątrz poza polem.
[ Cała pogoda ] Bezproblemowa praca w temperaturach od -30 ° C do 60 ° C, aerodynamiczna konstrukcja odporna na wiatr, odporna na burze i tajfuny.
[ Certyfikacja produktu ] Certyfikacja CE i LCC w celu spełnienia wymagań bezpieczeństwa w zakresie promieniowania elektromagnetycznego i niskonapięciowej energii elektrycznej w celu spełnienia norm bezpiecznego użytkowania produktów elektronicznych.
[ Niskie zużycie energii ] Korzystanie z diod LED o wysokiej jasności, wysokiej wydajności konwersji i zasilania funkcji PFC, zmniejszając zużycie energii o ponad połowę w porównaniu z konwencjonalnymi zasilaczami.
[ Bez konstrukcji stalowej ] Po zainstalowaniu na ścianie budynku bez konstrukcji stalowej, może zmniejszyć ciężar konstrukcji stalowej o około 50 kg na metr kwadratowy.
[ Konserwacja frontu ] Można go zainstalować przed i po, znacznie poprawiając różne warunki adaptacyjne do instalacji na miejscu.
| Fizyczny skok | 25 mm (H), 35 mm (V) |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Zagęszczenie pikseli | 1120dot / ㎡ |
| Rozmiar jednostki (W × H) | > 1500 × 250 mm |
| Waga | 10,6 kg / ㎡ |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Średnie zużycie energii | 115w / ㎡ |
| Max Power Conmption | 345w / ㎡ |
| Jasność | > 6500nit |
| Częstotliwość odświeżania | > 3840 Hz |
| Oczekiwany czas życia | 100000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP | IP67 (przód / tył) |
| Temperatura robocza / Humdity | -30 ° ~ 60 ° C / 10% ~ 90% |
| Temp. Pamięci / Humdity | -40 ° ~ 85 ° C / 10% ~ 95% |
| Orzecznictwo | CE, ETL, CCC, FCC |
Najważniejsze cechy produktu
BAKOVISION Siatka LED kurtyna wyświetlacz, elastyczny elektroniczny ekran LED na zewnątrz SMD Opis Dostosowanie jasności w każdych warunkach pogodowych do poziomu ochrony IP65 dla każdego złożonego środowiska. Jego wysoka przezroczystość pomaga wytrzymać silne wiatry, zmniejsza grubość i wagę ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.