MD3535 Billboard Wyświetlacz LED Cyfrowe tablice reklamowe 1R1G1B
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 6,67 mm | Zagęszczenie pikseli: | 22376 pikseli / metr kwadratowy |
|---|---|---|---|
| Rodzaj diody LED: | SMD3535 | Wymiary szafki: | 960 mm x 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu: | 144 * 144 piksele | Waga szafki: | 60 kg |
| Materiał szafki: | Zimna stal | Metoda jazdy: | 1/4 skanu |
| Podkreślić |
tablica suchościeralna zewnętrzna,tablice informacyjne zewnętrzne na zewnątrz |
||
Opis produktu
Pixel Pitch 6,67 mm Billboard Wyświetlacz LED, zewnętrzny cyfrowy panel LED SMD3535
Opis
1. BAKOVISION to profesjonalna oferta rozwiązań wyświetlaczy LED, projektant i producent założona przez 8 kluczowych inżynierów branży wyświetlaczy LED.
2. Nasza sprzedaż śledzi Twoje zamówienie przez cały czas, dostarcza zdjęcia i filmy.
3. Profesjonalny zespół kontroli jakości: podwójny moduł / wyświetlacz czasu starzenia, test wibracji, test wodoodporności, test wysokiej i niskiej temperatury i tak dalej.
4. Szkolenie technologiczne w sieci lub w fabryce.
5. Plik rysunku CAD dla twoich projektów i innych sugestii ekspertów.
6. Dostarczamy nie tylko wysoce niezawodne produkty, ale także bardziej profesjonalne rozwiązania i rozszerzone usługi.
7. Mamy 4 inżynierów, którzy pracują w branży wyświetlaczy LED od ponad 12 lat.
8. Jesteśmy dobrzy w niestandardowych, skomplikowanych i zintegrowanych systemach.
9. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 projektów na całym świecie.
Korzyść
1. Nowa konstrukcja maski sprawia, że światło LED jest prawie zerowe, co zapewnia efekt wyświetlania na ekranie;
2. Szafka modułów jednostkowych jest przystosowana do technologii natryskiwania w wysokiej temperaturze, funkcja antykorozyjna jest znacznie ulepszona;
3. Płaskość powierzchni modułu ± 0,2 mm, cały ekran ma dobrą płaskość;
4.Wysoka jednorodność koloru wyświetlacza;
5. W celu wydłużenia żywotności PCB wykonano metodą lutowania na fali z zieloną warstwą izolującą tlen, co zapobiega powstawaniu linii wilgoci i utleniania.
6. Znacząco zwiększa się sprawność serwisowa zasilacza przełącznika ekranu, co zmniejsza awaryjność zasilania;
7. Korzystanie z linii autobusowej typu fishbone znacznie zmniejsza problem z kontaktem;
8. Stopień IP65 zapewniający wysoką wodoodporność i pyłoszczelność;
9. -25 ° C - 65 ° C środowisko pracy do wyświetlania na zewnątrz, dostosowane do trudnych warunków.
Nasze usługi
Usługa przedsprzedażna:
1. Zapytanie o odpowiedź w ciągu 24 godzin.
2. Badanie rynku i prognozy dla klienta.
3. Zapewnij unikalne i profesjonalne rozwiązania w oparciu o wymagania klienta.
4. Karta katalogowa i oferta próbek.
5. Inne usługi, takie jak specjalny projekt opakowania, zwiedzanie fabryki i tak dalej.
Usługa w sprzedaży:
1. Raport śledzenia w produkcji.
2. Raport z testu jakości dla każdego zamówienia.
3. Zdjęcia i filmy zgodnie z wymaganiami klienta.
4. Bezpłatne części zamienne.
Obsługa posprzedażna:
1. Dożywotnia bezpłatna konserwacja i aktualizacja.
2. Czas odpowiedzi na reklamację nie przekracza 24 godzin;wskazówki dotyczące konserwacji i rozwiązanie problemu dostarczane w ciągu 48 godzin.
3. Raport śledzenia satysfakcji klienta.
4. Bezpłatne szkolenie techników.
5. Pełny zestaw bezpłatnych dokumentów, w tym wskazówki dotyczące instalacji, instrukcja obsługi oprogramowania, instrukcja łatwej konserwacji, płyta CD z oprogramowaniem systemu sterowania i tak dalej.
6. Specjalna usługa dla dużych projektów, takich jak stadion, wystawy, place i tak dalej.
| Model | BOF-B |
| Pixel Pitch | 6,67 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 22376 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 960 mm x 960 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 144 * 144 piksele |
| Waga szafki | 60kg |
| Materiał obudowy | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° (120 ° / 70 °) |
| Metoda jazdy | 1/4 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 250 w / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% wilgotności względnej |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Awaria pikseli | <0,0003 |











Najważniejsze cechy produktu
Pixel Pitch 6,67 mm Billboard Wyświetlacz LED, zewnętrzny cyfrowy panel LED SMD3535 Opis 1. BAKOVISION to profesjonalna oferta rozwiązań wyświetlaczy LED, projektant i producent założona przez 8 kluczowych inżynierów branży wyświetlaczy LED. 2. Nasza sprzedaż śledzi Twoje zamówienie przez cały czas, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.