Ekran tła Soft LED Stage, elastyczny ekran wideo Led Niskie zużycie energii
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 31 mm (H), 50 mm (V) | Zagęszczenie pikseli: | 640 kropek / metr kwadratowy |
|---|---|---|---|
| Jasność: | > 4000nit | Rozmiar jednostki (W × H): | 1500 mm * 250 mm |
| Konfiguracja pikseli: | 1R1G1B | Waga: | 9,6 kg / ㎡ |
| Częstotliwość odświeżania: | > 3840 Hz | ||
| Podkreślić |
elastyczna ledowa kurtyna wideo,wyświetlacz elewacji ledowej |
||
Opis produktu
Opis
Jak wiecie, zmieniona technologia led szybko zmieniła świat. Jako dobre zastosowanie tej technologii, ekran led został zastosowany powszechnie w różnych obszarach. Przynoszą nam wspaniałe wrażenia wizualne i dźwiękowe, sprawiają, że świat jest kolorowy i piękny.
Korzyść
1. Lekka waga: może być ładowana przez jedną osobę, szybki montaż, szybkie utrzymanie, zmniejszenie. noszenie, oszczędzaj koszty.
2. Płaski ekran: gładki błąd powierzchni jest poniżej 0,2 cm, może skutecznie usunąć zjawisko mozaiki. Efekt ekspozycji będzie bardziej przejrzysty i wyjątkowy.
3. Szybki demontaż: szybkie połączenie, mocna, szybka, szybka struktura łączenia.
4. Niskie wydzielanie ciepła: niski poziom hałasu, niskie zużycie, niski koszt, doskonała konstrukcja termiczna i doskonałe rozpraszanie termiczne.
Obsługa posprzedażna:
1. Termin rozpatrzenia reklamacji nie może przekroczyć 24 godzin; wskazówki dotyczące konserwacji i rozwiązanie problemu dostarczone w ciągu 48 godzin.
2. Gwarancja: 24 miesiące.
3. Bezpłatne szkolenie technika.
4. Pełny zestaw dokumentów bezpłatnie, w tym wytyczne dotyczące instalacji, instrukcja obsługi oprogramowania, instrukcja łatwej konserwacji i dysk CD z oprogramowaniem systemu sterowania i tak dalej.
| Fizyczny skok | 31,25 mm (H), 50 mm (V) |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Zagęszczenie pikseli | 640dot / ㎡ |
| Rozmiar jednostki (W × H) | > 1500 × 250 mm |
| Waga | 9,6 kg / ㎡ |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Kolor | 281 bilionów |
| Średnie zużycie energii | 67w / ㎡ |
| Maksymalne zużycie energii | 200 w / ㎡ |
| Jasność | > 4000nit |
| Częstotliwość odświeżania | > 3840 Hz |
| Oczekiwany czas życia | 100000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Klasa IP | IP67 (przód / tył) |
| Temperatura robocza / wilgotność | -30 ° ~ 60 ° C / 10% ~ 90% |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -40 ° ~ 85 ° C / 10% ~ 95% |
| Orzecznictwo | CE, ETL, CCC, FCC |
Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz kurtynowy LED BAKOVISION, ekran niskonapięciowy SMD z szerokim kątem widzenia Opis Jak wiecie, zmieniona technologia led szybko zmieniła świat. Jako dobre zastosowanie tej technologii, ekran led został zastosowany powszechnie w różnych obszarach. Przynoszą nam wspaniałe wrażenia wizualne ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.