Poza stałym wyświetlaczem LED Billboard 6.4mm SMD2727 Iow Power Consumption
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 6,4 mm | Konfiguracja LED: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | ≥6500nit | Kąt widzenia (H / V): | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania danych: | > 1920 Hz | Poziom IP: | IP65 / IP54 |
| Zużycie energii (śr.): | 245w / metr kwadratowy | ||
| Podkreślić |
led digital billboard,outdoor led billboard |
||
Opis produktu
6.4mm SMD2727 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED, ściana wideo o wysokiej jasności
Opis
Prawdopodobnie najpiękniejszy wyświetlacz reklamy zewnętrznej w historii, fotoelektryczny wywrotowy odkryty wyświetlacz LED Bako, może bezpośrednio wybrać akcesoria drugą zmianę ekranu ogrodzenia stadionu.
Moduł i pudełko są wykonane z aluminium, a zdolność rozpraszania ciepła jest 60 razy lepsza niż w przypadku tradycyjnej żelaznej skrzynki; operacja jest stabilna w środowisku o wysokiej temperaturze, a żywotność ekranu znacznie się wydłuża.
FAQ
1. Co to jest Pixel Pitch, Pixel Density, LED QTY i konfiguracja pikseli?
Pixel Pitch to odległość między sąsiadującymi pikselami.
Gęstość pikseli to ilość pikseli na metr kwadratowy.
LED QTY to ilość lamp LED na kwadrat.
Konfiguracja pikseli to opis spójności pikseli, na przykład, do komponowania piksela wykorzystujemy 1 lampę czerwoną, 1 lampę zieloną i 1 lampę niebieską, konfiguracją pikselową jest 1R1G1B.
2. Co to jest typ diody LED, rozmiar modułu i rozdzielczość modułu?
Typ LED to opis lampy LED, na przykład marka, kształt fizyczny, rozmiar lampy itp.
Rozmiar modułu jest miarą modułu.
Rozdzielczość modułu to liczba pikseli na moduł.
3. Co to jest metoda jazdy, jazda IC i zasilanie?
Metoda jazdy: zawsze używamy statycznego, 1/2 skanowania, 1/4 skanowania, 1/8 skanowania, 1/16 skanowania, ten drugi przyczynia się do mniejszej jasności niż poprzednia. Zawsze używamy statycznego na zewnątrz i używamy różnych rodzajów skanowania w pomieszczeniach.
IC to ogólne określenie kilku rodzajów układów scalonych, które służą do sterowania lampami LED oraz jako pomost między układem sterowania a lampami.
Zasilanie: rodzaj urządzenia, które służy jako transfer z 220 V prądu przemiennego do 5 V prądu stałego. Zawsze wygląda jak pudełko w szafce.
4. Jaki jest kąt widzenia?
Kąt widzenia to maksymalny kąt, pod jakim można oglądać obraz z akceptowalną jakością obrazu. Zawiera poziomy kąt widzenia i pionowy kąt widzenia.
| Model | Spaceship-6.4 |
| Pixel Pitch | 6,4 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 24414 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1024 mm * 768 mm |
| Rozmiar Moduel | 512 * 256 |
| Materiał szafki | zimna stal |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/8 skanowania |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1920 Hz |
| Gray Scale | 14 ~ 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 245 W / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Waga | 34 kg |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Najważniejsze cechy produktu
6.4mm SMD2727 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED, ściana wideo o wysokiej jasności Opis Prawdopodobnie najpiękniejszy wyświetlacz reklamy zewnętrznej w historii, fotoelektryczny wywrotowy odkryty wyświetlacz LED Bako, może bezpośrednio wybrać akcesoria drugą zmianę ekranu ogrodzenia stadionu. Moduł i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.