Tablice reklamowe Cree Led Chip Fields Static Driving Good Color Uniformity
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu LED: | 1024 * 768 mm | LED Chip: | CREE |
|---|---|---|---|
| Zasilanie: | Q-energia | sterownik IC: | MBI5153 |
| Typu LED: | DIP346 | ||
| Podkreślić |
stadium perimeter led display,stage background led screen |
||
Opis produktu
Cechy wyświetlacza LED na obwodzie stadionu:
1. Miękka maska: Posiadamy własny wzór miękkiej maski. Po pierwsze, może to chronić graczy i
inny, może również chronić panel LED.
2. Regulowany kąt: z tyłu szafki znajduje się wspornik. Kąt widzenia można odpowiednio dostosować.
3. Miękka gumowa osłona na górze szafki: Na wierzchu każdej szafki postawimy miękką gumową osłonę, aby chronić graczy
4. Regulowany kąt: z tyłu szafki znajduje się wspornik. Kąt widzenia można odpowiednio dostosować.
5. Dobra jednolitość kolorów: Ponieważ 3 chipy LED są umieszczone w jednej lampie, jednorodność kolorów SMD jest znacznie lepsza niż DIP, więc efekt seansu jest doskonały.
6. Dobra wodoodporna ochrona: przód ma stopień ochrony IP65, a tylny stopień ochrony IP54. Nie ma żadnego problemu z aplikacją zewnętrzną.
7. Duży kąt widzenia: kąt widzenia SMD jest większy niż DIP. Kąt widzenia wynosi 160 ° dla poziomego i 110 ° dla pionu.
8. Dobra jednorodność kolorów: Ponieważ 3 chipy LED są umieszczone w jednej lampie, jednorodność kolorów SMD jest znacznie lepsza niż DIP, więc efekt seansu jest doskonały.
9. Oszczędność energii: zużycie energii jest kluczowym czynnikiem dla billboardów LED. Wyświetlacz LED firmy BAKO został zaprojektowany z niskim zużyciem energii, aby pomóc klientom w oszczędzaniu energii.
Aplikacje:
Media reklamowe, stadiony sportowe, przestrzeń publiczna, mecz piłki nożnej, gra w koszykówkę, pływanie, gra w golfa w basenie itd.
Parametr:
| Pixel Pitch | 16 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 3,906dots / mkw |
| Konfiguracja kolorów | 1R1G1B |
| Enkapsulacja LED | DIP346 |
| Rozmiar modułu | 256 mm x 256 mm |
| Rozdzielczość modułu | 16dots x 16dots |
| Napęd | Statyczny prąd stały |
| Jasność | > 8 000 minut |
| Wyświetlanie odległości | 16m - 160m |
| Kąt widzenia | H: 120 °, V: 70 ° |
| Częstotliwość odświeżania | 2000HZ |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 120 ramka / sek |
| Grey Grade | 256 poziomów każdego koloru |
| Klasyfikacja kolorów | 16,7 mln |
| Wejście zasilania | AC110V / 220V / 50HZ |
| Maksymalne zużycie energii | 1600 W / m kw |
| Zdrowaśka. Pobór energii | 400 W / m2 |
| Temperatura przechowywania | -40 ℃ - + 80 ℃ |
| Temperatura pracy | -20 ℃ - + 60 ℃ |
| Ślepa plama | <1/10 000 |
| MTBF | > 10 000 godzin |
| Długość życia | > 100 000 godzin |
| Wodoodporny | IP65 |
| Wilgotność pracy | 10% - 95% |
| System sterowania | Synchroniczny, asynchroniczny |
| System operacyjny | Wygraj 98, Win2000, XP, 07.etc |
| Źródło sygnału wejściowego | Cały format (AVI, MPEG, VOB, RM, itp.) |
| Certyfikat | CE, LVD, RoHS |


Najważniejsze cechy produktu
Wysoka jasność wyświetlacza sportowego o promieniu 8000nitów Static Driving Led Billboard Cechy wyświetlacza LED na obwodzie stadionu: 1. Miękka maska: Posiadamy własny wzór miękkiej maski. Po pierwsze, może to chronić graczy i inny, może również chronić panel LED. 2. Regulowany kąt: z tyłu szafki ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.