Obsługa z przodu Wewnętrzny wyświetlacz LED P1.9 HD z diodami LED nationstar dla centrum ruchu
Szczegóły produktu
| Rodzaj: | Wnętrz | Podziałka pikseli: | 1,92 mm |
|---|---|---|---|
| Częstotliwość odświeżania: | ≥ 1500 Hz | Skala szarości: | 16bit |
| Materiał szafki: | Die-casting | Waga szafki: | 4,6 kg |
| Długość życia: | ≥50000 godzin | Awaria pikseli: | <0,0003 |
| Podkreślić |
HD doprowadziły ściany wideo,wyświetlacz led centrum handlowego |
||
Opis produktu
Obsługa z przodu Wewnętrzny wyświetlacz LED P1.9 HD z diodami LED nationstar dla centrum ruchu
Wewnętrzny wyświetlacz LED P1.9 HD Opis:
1) Zastosowanie: Naprawiono w pomieszczeniach
2) Opcjonalne usługi z przodu iz tyłu
3) Cicha praca
4) Lekki i bez szwu
5) Wysoka szarość i niska jasność
6) Wysoka wierność kolorów
7) Szeroki kąt widzenia
8) Doskonałe zarządzanie termiczne
9) Niskie zużycie
10) System szybkiej blokady umożliwiający szybkie takielunek
11) Długa żywotność
12) Krótszy średni czas między awariami
Specyfikacja wewnętrznego wyświetlacza LED P1.9 HD
| Model | IU-1,9 |
| Pixel Pitch | 1,92 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 271232 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD1010 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 400 * 300 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 208 * 156px |
| Waga szafki | 4,6 kg |
| Materiał obudowy | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP40 / IP21 |
| Jasność | > 800 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/26 Scan |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
Przypadki

O nas
1) Bakovision ma pełną linię produktów, która obejmuje kolorowy ekran wewnętrzny i zewnętrzny, ścianę osłonową z tłem LED, zakrzywiony wyświetlacz LED, ekran informacyjny z taśmą LED.
2) Bakovision posiada zróżnicowaną filozofię biznesową, tryb zarządzania grupami chroni każdy wyświetlany element doskonałą jakość, wysokiej jakości usługi, aby klienci martwili się o podnoszenie.
3) Posiadamy ponad 10000 metrów kwadratowych, a nasze zdolności produkcyjne sięgają 8000 metrów kwadratowych miesięcznie, co zapewnia, że możemy sprostać potrzebom klientów.
4) Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz LED zamontowany na masce ze stopu aluminium, który ma doskonałe zarządzanie termiczne.Jeśli chodzi o kolorowy ekran zewnętrzny, projektujemy i produkujemy go ściśle według normy IP65.
5) Niezawodna jakość, zaawansowana technologia, stabilna technologia, zautomatyzowany sprzęt produkcyjny i rozsądna cena.
6) Podczas instalacji wyświetlacza przeprowadzimy proste szkolenie dotyczące systemu i zasady działania wyświetlacza LED, obejmujące instalację systemu wyświetlania i codzienną konserwację, a także proste rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sprzętem.
FAQ:
P1: Kiedy jest czas dostawy?
A1: zrealizujemy produkcję w ciągu 10 dni od otrzymania wpłaty.
P2: Jaka jest metoda płatności?
A2: Obsługujemy różne metody płatności, najczęstszym jest TT.
P3: Jaka jest liczba pikseli na zewnętrznym ekranie wyświetlacza LED?
A3: na zewnątrz (P3mm / P3.91mm / P4mm / P5mm / P6mm / P6.25mm / P6.67mm / P8mm / P10mm / P16mm)
P4: Gdzie jest używany?
A4: na zewnątrz i do użytku stacjonarnego. Szeroko stosowany do sportów fizycznych, reklamy, banku, giełdy, stacji, portu, rynku, telekomunikacji, działu, szkoły, monitora, restauracji, rozrywki, itp.
P5: czy może odtwarzać wideo HD?
A5: tak, może realizować funkcję wideo HD z systemem sterowania Linsn.
P6: Jaki jest system kontroli?
A6: Nasz standardowy system sterowania dla tego modelu to Linsn, Novastar. Obsługuje również inny system sterowania, taki jak Xixun, TF, Colorlight itp.
Najważniejsze cechy produktu
Obsługa z przodu Wewnętrzny wyświetlacz LED P1.9 HD z diodami LED nationstar dla centrum ruchu Wewnętrzny wyświetlacz LED P1.9 HD Opis: 1) Zastosowanie: Naprawiono w pomieszczeniach 2) Opcjonalne usługi z przodu iz tyłu 3) Cicha praca 4) Lekki i bez szwu 5) Wysoka szarość i niska jasność 6) Wysoka ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.