Dostęp z przodu Wyświetlacz LED P1.8 HD Panel 600x337,5 mm do centrum dowodzenia
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 1,66 mm | Zagęszczenie pikseli: | 360000 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Rodzaj diody LED: | SMD1010 | Konfiguracja LED: | 1R1G1B |
| Materiał szafki: | Die-casting | Waga szafki: | 4,6 kg |
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 140 ° / 140 ° | Metoda jazdy: | 1/30 Skanuj |
| Podkreślić |
wyświetlacz handlowy centrum handlowego,modułowy wyświetlacz led |
||
Opis produktu
Dostęp z przodu Wyświetlacz LED P1.8 HD Panel 600x337,5 mm do centrum dowodzenia
Wyświetlacz LED P1.8 HDCechy:
1.Wysoka skala szarości przy niskiej jasności : Regulowana jasność (> 800nit) nie tylko spełnia wymagania dotyczące jasności wewnętrznego wyświetlacza LED, ale także utrzymuje delikatny i wyraźny obraz dzięki 16-bitowemu poziomowi szarości.Poza tym efekt wysokiej rozdzielczości ma jednolitą luminancję i delikatny kolor nadaje się do użytku w pomieszczeniach.
2. Szeroki kąt widzenia: bez względu na to, czy siedzisz w przestronnym, czy wąskim pomieszczeniu, poziomy i pionowy kąt widzenia osiągnął 140 stopni, co doskonale spełnia potrzeby widzów w różnych kierunkach. Efekt obrazu nie zmieni się znacznie w zakresie.
3. Doskonałe zarządzanie termiczne: W zamkniętej lub półzamkniętej przestrzeni rozpraszanie ciepła jest bardzo ważne, a unikalna konstrukcja pozwala temu produktowi mieć doskonałe zarządzanie termiczne. Dodajemy również maskę do powierzchni, która ze względu na rozpraszanie ciepła i skupienie światło, aby uzyskać lepszy efekt widzenia.
4. Oszczędność energii: sterowanie chipem o stałym napięciu zmniejsza zużycie energii i zapewnia stabilność.Pobór mocy na metr kwadratowy wynosi około 220W.
5. Lekkie i bezproblemowe: ultralekkie pudełko, jest łatwiejsze i szybsze w obsłudze i instalacji, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić koszty pracy i czasu.
Specyfikacja wyświetlacza LED P1.8 HD
| UHD-1.875 | |
| Fizyczny ton | 1,87 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1010 |
| Zagęszczenie pikseli | 286 225 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 150 × 168,75 |
| Wymiary panelu (mm) | 600 × 337,5 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 4 × 2 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 80 × 90 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 320 × 180 |
| Materiał panelu | Odlewanie ciśnieniowe |
| Waga pojedynczej szafy | 6 kg / panel |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | ≤300 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | ≤600 W / m² |
| Jasność | 600 ~ 800 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 2880 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | ≥100 000 godz |
Widok wyświetlacza LED P1.8 HD



Usługi
1. Gwarancja
1) Udzielamy gwarancji na wszystkie komponenty przez 2 pełne lata.W tym czasie bezpłatnie wymienimy lub naprawimy nasze towary, jeśli coś jest z nimi nie tak.
2) Zapewnimy konserwację przez cały okres użytkowania i pobieramy opłaty tylko za surowce.
2. Szkolenie technologiczne
1) Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje instalację oprogramowania i sprzętu, a także codzienną obsługę i rozwiązywanie problemów z wyświetlaczem LED.
2) Zapewniamy również bezpłatne konsultacje przez e-mail, Skype, WhatsApp lub w inny sposób.
3. Certyfikacja
Zapewniamy instrukcję obsługi i wszelkiego rodzaju certyfikaty, takie jak CE, RoHS EMC UL i tak dalej.
4. Pakiet i wysyłka
1) Zazwyczaj wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych od złożenia zamówienia przez klienta, ale na rzeczywisty czas przybycia wpływa środowisko transportu i inne aspekty.
2) Ogólnie rzecz biorąc, nasze produkty są pakowane w drewniane skrzynie i walizkę lotniczą.
Najważniejsze cechy produktu
Dostęp z przodu Wyświetlacz LED P1.8 HD Panel 600x337,5 mm do centrum dowodzenia Wyświetlacz LED P1.8 HDCechy: 1.Wysoka skala szarości przy niskiej jasności : Regulowana jasność (> 800nit) nie tylko spełnia wymagania dotyczące jasności wewnętrznego wyświetlacza LED, ale także utrzymuje delikatny i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.