P6.25 Zewnętrzny wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, niski współczynnik zużycia, niski pobór mocy, szeroki kąt widzenia
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 6,25 mm | Zagęszczenie pikseli: | 25600 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Typu LED: | SMD3535 | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Jasność: | > 6500nits | Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy: | 1/10 Skanuj | Zużycie energii (śr.): | 420 w / m2 |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
Opis produktu
Opis produktu:
1, Zewnętrzna wysoka rozdzielczość i wysoka jasność
2, ochrona przed wnikaniem jest IP65, odporna na warunki atmosferyczne i pyłoszczelna.
3, Jednorodność wysokiej jasności i jednolitość koloru (≥95%)
4, Super cienki i lekki z odlewaną aluminiową obudową.
5, dobre działanie anty-UV i anty-utlenianie.
6, duża odległość obserwacji, 140 ° w poziomie, 140 ° w pionie.
7, Doskonała płaskość i brak przerw między modułami
8, Szybka instalacja i usuwanie z łatwą blokadą połączenia
Aplikacje:
koncerty, wystawy, etapy, wydarzenia, bar i imprezy itp.
Specyfikacja
| Model | ORA-6,25 |
| Pixel Pitch | 6,25 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 25600 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 80 * 80px / 80 * 160px |
| Waga szafki | 8 kg / 14 kg |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/10 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 420 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Nasze usługi
1) Odpowiedz na pytanie w ciągu 12 godzin.
2) Doświadczone sztaby odpowiadają na wszystkie twoje pytania w płynnym języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim itd
3) Dostępny jest projekt dostosowany, OEM i ODM są mile widziane.
4) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i sztabów.
5) Specjalna zniżka i ochrona powierzchni sprzedaży dla naszego dystrybutora wyświetlaczy LED.
6) Serdecznie witamy Twoją wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna


Najważniejsze cechy produktu
P6.25 Zewnętrzny wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, niski współczynnik zużycia, niski pobór mocy, szeroki kąt widzenia Opis produktu: 1, Zewnętrzna wysoka rozdzielczość i wysoka jasność 2, ochrona przed wnikaniem jest IP65, odporna na warunki atmosferyczne i pyłoszczelna. 3, Jednorodność ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.