P6.67 Outdoor Stage Rental Wyświetlacz LED Lekka obudowa Die Casting Aluminium
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 6,67 mm | Zagęszczenie pikseli: | 22478 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Typu LED: | SMD3535 | Wymiar gabinetu: | 640 mm x 640 mm |
| Rozdzielczość gabinetu: | 96 * 96 pikseli | Jasność: | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° | Metoda jazdy: | 1/6 Skanuj |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
Opis produktu
Wypożyczalnia HD kolorowy wyświetlacz ledowy:
1. Maska o wysokim kontraście: nowa konstrukcja maski przeciwodblaskowej, drobny piasek i czarna powłoka na powierzchni, brak odblasków i poprawienie kontrastu.
2. Automatyczne SMT: przyjęcie wysokiej jakości automatycznej maszyny SMT, zaawansowane lutowanie falowe i lutowanie rozpływowe, aby skutecznie uniknąć niewłaściwej wtyczki, wycieku wtyczki, spawania upływowego, wirtualnych problemów spawalniczych.
3. Zestaw modułów: popraw płaskość całego ekranu i zredukuj połączenie między sąsiednimi modułami.
4. Wielokolorowy wyświetlacz: zastosowanie 16-bitowej szarej technologii przetwarzania w celu przywrócenia naturalnego obrazu. Zastosowanie technologii jazdy S-PWM w celu dodania szarego stopnia, spełnia wymagania 16-bitowego wyświetlacza o wysokim poziomie szarości przy niskiej jasności.
5. Korekta punkt po punkcie: technologia korekcji jasności i chromatyczności w celu zapewnienia jednolitości jasności i koloru ekranu led.
Różnorodność i łatwość
1. Różne instalacje: montaż szafy lub magnetyczna instalacja ssąca
2. Łatwa konserwacja: opcjonalna konserwacja z przodu, konserwacja i konserwacja jednopunktowa zgodnie z miejscem instalacji.
3. Projekt maski o wysokim kontraście
Specyfikacja
| Model | ORB-6,67 |
| Pixel Pitch | 6,67 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 22478 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 640 mm x 640 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 96 * 96 pikseli |
| Waga szafki | 13 kg |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/6 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Doskonała obsługa posprzedażna
1. Gwarancja będzie ważna przez 24 miesiące w przypadku wad fabrycznych.
2. Gwarancja nie obejmuje następujących okoliczności:
a) Szkody powstałe w wyniku nieumiejętnego użytkowania, niewłaściwego użycia, niewłaściwej instalacji lub obsługi, zaniedbania, wypadków.
b) Szkody spowodowane klęskami żywiołowymi, poŜarem, uderzeniem pioruna lub zanieczyszczeniem.
c) Jeżeli przedmiot został otwarty, wszelkie części usunięte lub naprawione przez jakąkolwiek nieautoryzowaną osobę.


Najważniejsze cechy produktu
P6.67 6.67mm Outdoor Stage Rental Wyświetlacz LED Lekka obudowa Die Casting Aluminium Wypożyczalnia HD kolorowy wyświetlacz ledowy: 1. Maska o wysokim kontraście: nowa konstrukcja maski przeciwodblaskowej, drobny piasek i czarna powłoka na powierzchni, brak odblasków i poprawienie kontrastu. 2. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.