Commercial P1.66 Wyświetlacz kryty HD LED Ekran o małym skoku Lekki
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 1,66 mm | Zagęszczenie pikseli: | 360000px / m2 |
|---|---|---|---|
| Temperatura (działanie / przechowywanie): | -20 ~ 50 ° C-40 ~ 60 ° C | Wilgotność (działanie / przechowywanie): | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| Zasilanie: | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz | MTBF: | ≥ 1000 godzin |
| Błąd pikseli: | <0,0003</span> | Żywotność: | ≥ 50000 godzin |
| Podkreślić |
wyświetlacz handlowy centrum handlowego,modułowy wyświetlacz led |
||
Opis produktu
cechy
1. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych, komercyjnych, bankowych, finansowych papierów wartościowych, poczty, promów, centrów handlowych, dworców kolejowych, telekomunikacji, rządów, biur, monitoringu, szkół, restauracji, hoteli, rozrywki, przedsiębiorstw i innych różnych miejsc w pomieszczeniach.
2. Konstrukcja modułowa ułatwia montaż. Użytkownik po prostu montuje blachę żelazną lub magnetyczną na powierzchni, która jest wygodna do konserwacji.
3. Niższe zużycie energii i dłuższa żywotność około 50 000 godzin.
4. Wyświetlacz LED może zmienić kształt według twoich potrzeb, takich jak ekran łuku.
5. Super cienka i super lekka obudowa, wygodna w transporcie i instalacji. Ze względu na szeroki zakres zastosowań istnieją różne sposoby instalacji, która posiada elastyczną instalację
6. Seria HD posiada wysoką rozdzielczość i jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, dzięki precyzyjnej obróbce CNC. Następnie błąd kontrolowany jest w zakresie +/- 0,05 mm, co pozwala uzyskać płynne połączenie.
Detale
| Pixel Pitch | 1,66 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 360000px / m 2 |
| Typ LED | SMD1010 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Waga szafki | 4,6 kg |
| Materiał szafki | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 800nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/30 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Obrazy 

Zalety fabryki
1. 10 lat doświadczenia w produkcji, przeszły certyfikaty CE / ROHS / FCC / ISO9001 / oceny dostawcy.
2. Baza produkcyjna licząca 10000 metrów kwadratowych oraz kompletny i zintegrowany łańcuch dostaw LED.
3. Standardowe zarządzanie i produkcja. Tak więc każdy proces produkcji jest dobrze kontrolowany.
4. Ponad 72 godziny testu starzenia się ekranu przed opuszczeniem fabryki.
5. Posiadamy CE RoHS i inne certyfikaty, aby zapewnić, że nasze produkty są kwalifikowane.
FAQ
P1: Jak wybrać odpowiedni ekran led dla potrzeb?
Odp .: Musisz przemyśleć następujące trzy pytania.
1) Gdzie będziesz używał? Tylko do użytku wewnętrznego lub zewnętrznego?
2) Czy chcesz zainstalować go w jednym stałym miejscu, czy też chcesz go przenieść w dowolnym momencie i tak czy inaczej?
3) Jaki jest konkretny rozmiar ekranu led, który chcesz kupić?
P2: Czy mogę znać przesyłkę?
Odp .: Tak, wysyłamy w ciągu 20-25 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty.
Q3. Jak o swojej paczce?
Odp .: Zazwyczaj pakujemy w drewniane pudła lub walizki. Decydujemy o Twoim rozmiarze i Twoich potrzebach. Szanujemy Twój wybór.
Najważniejsze cechy produktu
P1.66 Wyświetlacz kryty HD LED Ekran z drobnym skokiem Lekki panel szafki jest elastyczny cechy 1. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych, komercyjnych, bankowych, finansowych papierów wartościowych, poczty, promów, centrów handlowych, dworców kolejowych, telekomunikacji, rządów, biur, monitoringu, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.