Wyświetlacz LED SMD3535 P16, ekran o wysokiej rozdzielczości z ekranem siatki. Oszczędność energii
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 16,67 / 16,67 mm | Zagęszczenie pikseli: | 6 500 pikseli / m² |
|---|---|---|---|
| Maksymalne zużycie energii: | ≤ 470 W / m² | Jasność: | 6500cd / m² |
| Rozmiar szafki (H × W × L) mm: | 1000 × 500 × 60 | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 |
| Rozdzielczość: | 60 × 30 (H × W) | ||
| Podkreślić |
elastyczna ledowa kurtyna wideo,ekran ledowy |
||
Opis produktu
Wyświetlacz kurtynowy LED P16 BAKOVISION, SMD3535 Zewnętrzna dioda LED MESH o dużej jasności
Opis
| MODEL | 16/16 mm |
| Typ LED | SMD (3535) |
| Konfiguracja pikseli | |
| Skok pikseli (H × W) mm | 16,67 / 16,67 |
| Rozmiar modułu (H × W × L) mm | 1000 × 9,5 × 11 |
| Rozkład | 60 × 30 (H × W) |
| Rozmiar szafki (H × W × L) mm | 1000 × 500 × 60 |
| Net.weight / Cabinet | 7,8 kg |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 |
| Moc | AC 240 lub 110 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Obsługa serwisowa | Obsługa przedniej i tylnej |
| Maksymalne zużycie energii | ≤ 470 W / m² |
| Zużycie energii | 157 W / m² |
| Jasność | 6500cd / m² |
| Gęstość pikseli (piksel / m²) | 3600 |
| Kąt widzenia (H / V) | 120 ° / 120 ° |
| Współczynnik kontrastu | 3000: 1 |
| Przezroczystość | 43% |
| Temperatura / wilgotność pracy | -30 ° C do + 50 ° C / 10% do 95% |
| Żywotność (50% jasności) | 80 000 godzin |
| Skala szarości | 14 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥ 1920 Hz |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 30/50 / 60fps |
F & Q
P: Jak uzyskać darmowe próbki?
Kiedy potwierdzisz, jaki kolor i rozmiar potrzebujesz, zapewnimy Ci bezpłatne próbki w ciągu 3-5 dni. Musisz jednak ponieść koszty frachtu.
P: Czy możesz zrobić dostosowany wyświetlacz led?
Tak, mamy zalety w dostosowanym wyświetlaczu ledowym, ponieważ mamy centrum badawczo-rozwojowe z profesjonalnym zespołem technicznym i mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie.
P: Czy akceptujesz małe zamówienia?
Tak, chcielibyśmy wesprzeć cię i mam nadzieję, że możemy razem dorastać.
P: Jaka jest gwarancja twojej tablicy LED?
Oferujemy 2-letnią gwarancję na różne wyświetlacze z serii LED, 100 000 godzin pracy na lampach LED i dożywotnią obsługę techniczną z obsługą telefoniczną 7/24 w przypadku problemów z ekranem led.
P: Jaki jest twój termin płatności? Ile czasu zajmuje dostawa?
Zwykle akceptujemy T / T i L / C, a inne opcje płatności są do negocjacji dla Twojej wygody. 30% depozytu jest wymagane z góry, a reszta 70% zostanie wypłacona przed dostawą. Nasz średni czas realizacji to 20-25 dni roboczych.
P: Czy mogę odwiedzić naszą fabrykę w Chinach?
Nasza fabryka jest otwarta dla naszych klientów, bardzo zapraszamy do odwiedzenia nas. Osoba odpowiedzialna poprowadzi cię do zeskanowania warsztatu na każdym kroku, poznasz trudną sytuację produkcyjną, a następnie będziesz nam ufać. Biznes to długoletnia współpraca, zaufanie jest najważniejsze między sobą. Możemy nie tylko robić interesy razem, ale także możemy być dobrymi przyjaciółmi.


Nasz produkt


Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz kurtynowy LED P16 BAKOVISION, SMD3535 Zewnętrzna dioda LED MESH o dużej jasności Opis MODEL 16/16 mm Typ LED SMD (3535) Konfiguracja pikseli Skok pikseli (H × W) mm 16,67 / 16,67 Rozmiar modułu (H × W × L) mm 1000 × 9,5 × 11 Rozkład 60 × 30 (H × W) Rozmiar szafki (H × W × L) mm 1000 × ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.