P1.25 Wyświetlacz LED Ultra Small Pixel Pitch SMD0909 HD Panel cyfrowy RGB
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 1,25 mm | Zagęszczenie pikseli: | 640000 px / m² |
|---|---|---|---|
| Wymiar gabinetu: | 400 * 300 mm | Waga szafki: | 4,6 kg |
| Gray Scale: | 16bit | Żywotność: | ≥100000 godzin |
| Materiał obudowy: | odlewanie ciśnieniowe | Jasność: | > 800nits |
| Podkreślić |
stage led video wall,led video wall display |
||
Opis produktu
Opis produktu:
- Ultra niskie skoki P1.25 zapewniają imponujące wrażenia wizualne.
- Kąt widzenia: Szeroki kąt widzenia: 140 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie.
- Design: standardowa konstrukcja panelu sprawia, że magazynowanie, transport, budowa i konserwacja są łatwe i proste.
- Wysoka precyzja z bezszwowymi szwami sprawiała, że obraz był żywy i naturalny.
- Niski pobór mocy i długa żywotność pozwalają znacznie obniżyć koszty.
- Środowisko pracy: Cicha praca i niewielkie wytwarzanie ciepła są dostępne dzięki konstrukcji bez wentylatora.
- System szybkiej blokady sprawił, że maska stała się bardziej płaska i poprawiła swój efekt wyświetlania.
- Współczynnik kontrastu: współczynnik kontrastu dla RGB osiągnął 3: 6: 1, co zapewnia doskonałą wydajność produktu.
- Wyjątkowo smukła konstrukcja: pojedyncza szafka o wadze zaledwie 4,6 kg z modnym odlewanym aluminium sprawiła, że produkt jest łatwy w obsłudze.

Aplikacje:
Stadion sportowy, reklama wewnętrzna, centra rozrywki, obiekty budowlane, domy kultury i sklepy konserwacyjne itp.

Specyfikacja techniczna
| Model | IU-1.2 |
| Pixel Pitch | 1,25 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 640000 px / m 2 |
| Typ LED | SMD0909 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 400 * 300 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 320 * 240px |
| Waga szafki | 4,6 kg |
| Materiał szafki | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 800nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/30 Skanuj |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
FAQ:
1. P: Czy mogę dostać próbki?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest dostępne do kontroli jakości i testu rynkowego.
2. Czy masz produkty w magazynie?
Odp .: Tak, oczywiście.
3. Jak działa Twoja fabryka w zakresie kontroli jakości?
Odp .: Jakość jest priorytetem. Każdy produkt zostanie w pełni zmontowany i dokładnie przetestowany przed pakowaniem i wysyłką.
4. Czy to jest dostępne, aby wydrukować logo wymagane przez klienta na twoim produkcie LED?
Odp .: Z pewnością jest. Proszę poinformować i potwierdzić szczegóły projektu logo z naszym zespołem przed produkcją. Następnie spełnimy twoje wymagania.
Najważniejsze cechy produktu
P1.25 Ultra Small Pitch Wewnętrzny stały wyświetlacz LED SMD0909 HD RGB Digital Panel Opis produktu: Ultra niskie skoki P1.25 zapewniają imponujące wrażenia wizualne. Kąt widzenia: Szeroki kąt widzenia: 140 stopni w poziomie i 140 stopni w pionie. Design: standardowa konstrukcja panelu sprawia, że ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.