IP65 wynajem Outdoor Led Video Board, dobre płaskości Custom Led Screens
Szczegóły produktu
| grubość szafki: | 80 mm | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
|---|---|---|---|
| Podziałka pikseli: | 3,91 mm | Jasność: | 6500 nitów |
| Rodzaj diody LED: | SMD2727 | Skala szarości: | 16bit |
| Podkreślić |
przedni wyświetlacz ledowy do konserwacji,zewnętrzny |
||
Opis produktu
Przedni serwisowy wyświetlacz LED IP65 Wynajem na zewnątrz Lekki Łatwa instalacja Dobry ekran o płaskiej powierzchni
6-zewnętrzny wyświetlacz LED do wypożyczenia.pdf
Opis wyświetlacza LED do wypożyczania na zewnątrz:
1. Projekt modularyzacji.Możesz zdemontować szafy, moduły i zasilacze bez użycia narzędzi.
2. Możliwa instalacja łukowa. Wewnętrzna i zewnętrzna zarówno do 10 °.
3. Pyłoszczelność i wodoodporność osiągnięta z przodu IP65 i IP54 z tyłu, może chronić ekran przed przypadkowym rozlaniem napojów i deszczu oraz gwarantuje płynne działanie.
4. Doskonałe odprowadzanie ciepła i cicha praca dzięki ultra cichemu wentylatorowi.
5. Elastyczna maska wielkocząsteczkowa o nieoślepiającej powierzchni i lepszym współczynniku kontrastu.
6. Inteligentny monitor LCD wskazujący czas i temperaturę pracy.
7. Plik RCFG można zapisać do fabryki.Jeśli zgubisz plik RCFG, kliknij „przywróć fabrykę”.
Stylowy i elegancki wygląd oraz bardzo lekki.
8. Automatyczna kalibracja kolorów, większy kąt widzenia, szerszy zakres odbiorców, aby spełnić wymagania dotyczące delikatnych kolorów.
9. Doskonała wydajność termiczna.
10. Oszczędzaj czas: buduj szybko, szybko konserwuj, łatwo załaduj lub rozładuj.
11. Dążenie nie tylko do idealnego wyglądu, ale także lepszego efektu prezentacji na scenie: aby upewnić się, że każdy obwód jest dobrze ułożony, każda śruba jest solidna i niezawodna;każdy proces jest hartowany; naszym dążeniem jest, aby każda Twoja aktywność była żywa, piękna i doskonała.
12. To sterowane z PC poprzez synchronizację, z wysoką częstotliwością odświeżania;dostępny jest również system kontroli synchronizacji.
Kluczowa cecha wyświetlacza LED do wypożyczania na zewnątrz:
• Niezwykle smukły i lekki
• Wynajem konstrukcji aluminiowej odlewanej ciśnieniowo
• Bezproblemowe łączenie
• System szybkiego zamykania, łatwa instalacja
• Wysoka częstotliwość odświeżania i wysoki kontrast
• Szeroki kąt widzenia
• Dostępny wskaźnik stanu pracy
Specyfikacja:
| Model | BOR-II-3.91 |
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m2 |
| Typ diody LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 500 mm x 500 mm / 500 x 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 128 pikseli / 128 * 256 pikseli |
| Waga szafki | 8 / 15kg |
| Materiał obudowy | odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/6 Scan |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Awaria pikseli | <0,0003 |



Najważniejsze cechy produktu
Przedni serwisowy wyświetlacz LED IP65 Wynajem na zewnątrz Lekki Łatwa instalacja Dobry ekran o płaskiej powierzchni 6-zewnętrzny wyświetlacz LED do wypożyczenia.pdf Opis wyświetlacza LED do wypożyczania na zewnątrz: 1. Projekt modularyzacji.Możesz zdemontować szafy, moduły i zasilacze bez użycia ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.