Wskaźnik LED wypożyczenia na zewnątrz sceny P15.6 Uszkodzenie pikseli poniżej 0,0003 Kąt widzenia wysokiej jaskrawości 140 °
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 15,6 mm | Rozdzielczość gabinetu: | 32 * 64 pikseli |
|---|---|---|---|
| Waga szafki: | 10 kg | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° | Żywotność: | ≥100000 godzin |
| Zużycie energii (śr.): | 320w / m2 | Błąd pikseli: | <0,0003</span> |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
Opis produktu
Funkcje produktu:
1. Bezproblemowe połączenie i łatwa instalacja, odstęp między liniami 0,1 mm między dwiema szafami.
2. Rozmiar szafki: 500 mm * 500 mm. Szybkie zamki, szafki można złożyć w 7 sekund .
3. Oszczędność kosztów instalacji i konserwacji
4. Podwójna konserwacja, brak potrzeby wentylatora, bezszumowy, niski pobór mocy.
5. Pionowy / poziomy kąt widzenia 140 stopni .
6. Kalibracja dla uzyskania wysokiej jakości obrazu.
7. Wysoka jasność 5500CD / m2
8. Wodoodporny IP65
Podanie
Idealny do super marketu, centrum handlowego, szpitala, banku, przedsiębiorstw, urzędów państwowych, hali wystawienniczej, hotelu, centrum stadionu sportowego, celnych, miejsca postoju, wystawy samochodów, lotniska, transportu, parków, telewizji.
Specyfikacja
| Model | ORD-15,6 |
| Pixel Pitch | 15,6 mm |
| Wymiar gabinetu | 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 32 * 64 pikseli |
| Waga szafki | 10 kg |
| Materiał szafki | aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 5500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 320w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC110 / 220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |


Najważniejsze cechy produktu
Wskaźnik LED wypożyczenia na zewnątrz sceny P15.6 Uszkodzenie pikseli poniżej 0,0003 Kąt widzenia wysokiej jaskrawości 140 ° Funkcje produktu: 1. Bezproblemowe połączenie i łatwa instalacja, odstęp między liniami 0,1 mm między dwiema szafami. 2. Rozmiar szafki: 500 mm * 500 mm. Szybkie zamki, szafki ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.