Elastyczna kurtyna wideo P33 / 50mm, 80% przezroczysty ekran kurtyny
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 33 / 50mm | Waga netto / szafka: | 7 kg |
|---|---|---|---|
| Maksymalne zużycie energii: | ≤430 W / m² | Średnie zużycie energii: | 150 W / m² |
| Jasność: | 6500cd / m² | Gęstość pikseli (piksel / m²): | 600 |
| Przezroczystość: | 80% | Kąt widzenia (poziom / pion): | 120 ° / 60 ° |
| Podkreślić |
elastyczna ledowa kurtyna wideo,ekran ledowy |
||
Opis produktu
Ekran kurtynowy LED P (33/50 mm), 80% przezroczystość Ściana wideo LED o wysokiej jasności
Opis
Waga na metr kwadratowy (ok. 7 kg / m²), stopień ochrony IP65 z tyłu iz przodu, ukryty kabel i złącze oraz skrzynka zasilacza zdalnego, materiał (zwykle aluminium) zapewniający wyjątkowe odprowadzanie ciepła.
Wszystkie te cechy sprawiają, że przezroczyste wyświetlacze LED lub „cyfrowe siatki” są idealne do trudnych warunków.
Ta specjalna seria diod LED o wysokiej jasności zapewnia również widoczność w świetle dziennym z pikselami do 70 mm.Inne produkty o rozstawie pikseli 80,100 lub więcej są zwykle oparte na pojedynczym pikselu, a nie na taśmie LED, dzięki czemu idealnie nadają się do nocnego wyglądu i instalacji architektonicznych zbliżonych do oświetlenia LED.Te cechy są idealne do instalacji na elewacji budynku (MEDIA FACADE), gdzie ważne jest, aby wewnątrz było oświetlenie, które pozwala ludziom widzieć na zewnątrz przez cyfrową siatkę.Ten produkt doskonale nadaje się również do specjalnych projektów architektonicznych i krajobrazowych.
Korzyść
Specjalne wyświetlacze LED do pełnego koloru we wnętrzach, z możliwością oglądania nawet w świetle dziennym dzięki diodom o wysokiej jasności.Seria oparta na unikalnej i innowacyjnej konstrukcji, lekka, cienka, łatwa w instalacji i zarządzaniu oparta na integracji szkła i diod LED.Modułowa konfiguracja z wbudowanym kontrolerem i okablowaniem umożliwia łatwą instalację
Nasz produkt




| MODEL | 33 / 50mm |
| Typ diody LED | DIP346 |
| Konfiguracja pikseli | 2R2G2B |
| Rozstaw pikseli (wys. × szer.) Mm | 33/50 |
| Rozmiar modułu (wys. × szer. × dł.) Mm | pojedynczy pasek świetlny |
| Rozkład |
30 × 10 (wys. × szer.) inne rozmiary |
| Rozmiar szafki (wys. × szer. × dł.) Mm | 1000 × 500 × 60 inne rozmiary |
| Waga netto / szafka | 7,0 kg |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 |
| Moc | AC 240 lub 110 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Serwisowalność | Serwis z przodu iz tyłu |
| Maksymalne zużycie energii | ≤430 W / m² |
| Średnie zużycie energii | 150 W / m² |
| Jasność | 6500cd / m² |
| Gęstość pikseli (piksel / m²) | 600 |
| Kąt widzenia (H / V) | 120 ° / 60 ° |
| Współczynnik kontrastu | 3000: 1 |
| Przezroczystość | 80% |
| Temperatura / wilgotność pracy | -30 ° C do + 50 ° C / 10% do 95% |
| Żywotność (50% jasności) | 80 000 godzin |
| Skala szarości | 14 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥1920Hz |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 30/50/60 fps |
Informacje o firmie:
Shenzhen Bako Technology Co. Limited jest pełnoprawnym producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie wyświetlaczy LED i jej systemów pomocniczych na całym świecie od 2009 roku, z siedzibą w Shenzhen z najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym o powierzchni 6 000m², spełniającym międzynarodowe wymagania.Zapewniamy kompleksowe zakupy w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy LED i rozwiązań dla naszych klientów w kraju i na świecie.
Nasze produkty obejmują gamę wewnętrznych, zewnętrznych, stacjonarnych, wynajmowanych i kreatywnych rozwiązań LED do różnych zastosowań, w tym sportu, reklamy, koncertów, centrów handlowych, stadionów, wystaw lub wszelkich innych wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych, które przyjdą Ci do głowy.
Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i przeszliśmy przez CE, FCC, UL, RoHS, CCC itp. Wszystkie te czynniki zapewniają wysoką jakość produktów LED i efektywne usługi.
Utrzymujemy kulturę firmy `` Professional, Concentration, Focus '' ukierunkowaną na LED.Wraz z rozwojem technologii LED i zaciekłą konkurencją w dziedzinie LED.
Najważniejsze cechy produktu
Ekran kurtynowy LED P (33/50 mm), 80% przezroczystość Ściana wideo LED o wysokiej jasności Opis Waga na metr kwadratowy (ok. 7 kg / m²), stopień ochrony IP65 z tyłu iz przodu, ukryty kabel i złącze oraz skrzynka zasilacza zdalnego, materiał (zwykle aluminium) zapewniający wyjątkowe odprowadzanie ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.