Wysoka jasność 5000 nitów P4 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED z diodami Nationstar
Szczegóły produktu
| Częstotliwość odświeżania: | 2000Hz | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| Materiał panelu: | Die -Casting | Klasa IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin | ||
| Podkreślić |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
Opis produktu
Wysoka jasność 5000 nitów P4 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED z diodami Nationstar
Zewnętrzny stały wyświetlacz LED jest idealny do reklamy komercyjnej, stadionu, publicznego unicestwienia rządu itp. Wykorzystuje jasność, płynność, spójność kolorów od piksela do piksela, oszczędność energii, długą żywotność itp. Ponadto jest bardziej ekologiczny, może zmieniać zawartość, aby grać codziennie za pomocą oprogramowania zamiast zmieniać druk lub materiały plastikowe, gdy trzeba zmienić banery reklamowe.
Specyfikacje techniczne stałego wyświetlacza LED P4
1. Opcjonalnie ekrany w kształcie wypukłym, wklęsłym i falowym
2.Wysoka skala szarości i wysoka częstotliwość odświeżania przy nawet niskiej jasności
3. Czarne diody LED zapewniają wysoki współczynnik kontrastu i ostry obraz
4. szeroki kąt widzenia do 140 ° (poziomy i pionowy)
5.16-bitowa (najwyższa możliwa) technologia przetwarzania kolorów
6. Standardowa szafka z bezszwowym połączeniem.
7.Szafa może pracować w każdych warunkach pogodowych ze względu na jej smukłą konstrukcję i wodoodporność, z poziomem ochrony IP65 z przodu i IP54 z tyłu.
Test starzenia się ekranu

Rozwiązania


Specyfikacje zewnętrznego stałego wyświetlacza LED P4
| BOF-B-4 | |
| Fizyczny ton | 4 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1818 |
| Zagęszczenie pikseli | 62 500 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 320 × 160 |
| Wymiary panelu (mm) | 960 × 960 × 150 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 3 × 6 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 80 × 40 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 240 × 240 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga (m²) | 65/45 |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średni pobór mocy | 360 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / m² |
| Jasność | ≥6500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Tylny |
| Klasa IP | IP 65 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -20 ℃ -50 ℃ / 10% -90% |
| Metoda skanowania | 1/8 Scan |




Najważniejsze cechy produktu
Wysoka jasność 5000 nitów P4 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED z diodami Nationstar Zewnętrzny stały wyświetlacz LED jest idealny do reklamy komercyjnej, stadionu, publicznego unicestwienia rządu itp. Wykorzystuje jasność, płynność, spójność kolorów od piksela do piksela, oszczędność energii, długą ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.