Wyświetlacz LED o wysokiej częstotliwości odświeżania Sport 20mm 6500 Nits Brightness
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 20 mm | sterownik IC: | MBI5124 |
|---|---|---|---|
| Jasność: | 5500nits | Częstotliwość odświeżania: | 2800 Hz |
| Zasilanie: | Meanwell / Greatwall | Materiał obudowy: | Żelazko |
| Podkreślić |
stadium perimeter led display,led perimeter advertising boards |
||
Opis produktu
Opis:
1. Wysoka jasność
Ponad 1500 minut i można go przetrzeć z dużej odległości.
2. Miękka maska
Miękka maska zapewnia graczom dobrą ochronę, a także zmniejsza uszkodzenia diod LED.
3. Regulowany system podparcia i Quick Rigging
Elastyczny projekt wsparcia sprawia, że panel LED pochyla się pod wieloma kątami, aby zaspokoić potrzeby publiczności, a szybki montaż systemu olinowania sprawia, że instalacja i demontaż są łatwiejsze i szybsze.
4. Ekonomiczny wyświetlacz LED
Energooszczędny projekt, pomaga obniżyć koszty.
5. Wodoodporna i 2-letnia gwarancja
Wodoodporny IP65 i 2 lata gwarancji. Wyświetlacz LED działa bardzo dobrze w każdych warunkach pogodowych.
6. Wysoka częstotliwość odświeżania, brak migotania podczas przełączania na żywo
Częstotliwość odświeżania jest większa niż 3840 Hz, pod profesjonalną kamerą i kamerą wideo, nie ma scyntylacyjnego rozmazu na ekranie, cały ekran jest stabilny, z powodzeniem rozwiązano problem utraty skali szarości przy wysokiej częstotliwości odświeżania, gwarantuje HD i znakomity wyświetlacz , w pełni zaspokoić potrzeby migotania podczas występów na żywo.
Dlaczego warto wybrać BAKOVISION?
1. ponad 10 lat doświadczenia w branży wyświetlaczy led, mamy najbardziej utalentowanych inżynierów do projektowania najlepszych produktów dla naszych klientów;
2. Najwyższej jakości maszyny do wytwarzania produktów najwyższej jakości;
3. Najbardziej konkurencyjne ceny sprawiają, że nasze wyświetlacze led są dostępne;
4. Dla kluczowych partnerów biznesowych możemy zaoferować kredyt finansowy;
Dane techniczne
| Skok pikseli | 20 mm |
| Rozmiar modułu | 320 mm x 160 mm |
| Rozdzielczość modułu | 16 x 8 |
| Rozmiar szafki | 960 mm x 960 mm x 200 mm |
| Rozdzielczość szafy | 96 x 96dots |
| Liczba szafek | 53 szt |
| Waga szafy | <80KGS |
| Jasność | > 5500cd / mkw |
| Gęstość | 2500dots / sq.m |
| Najlepszy kąt widzenia | 110/50 |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Najlepsza odległość oglądania | 8-150M |
| Maksymalne zużycie energii | <800 W / m2 |
| Metoda jazdy | Jazda statyczna |
| Metoda kontroli | Synchronizacja |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 16777216 |
| Temperatura koloru | 6500 tys |
| Napięcie robocze | AC220V ± 10% |
| Temperatura pracy | -20ºC ~ + 50ºC ± 10% |
| MTBF | > 10 000 godzin |
| Częstotliwość ramki | ≥ 60 Hz |
| Odśwież częstotliwość | > 1800 Hz |
| Stopień IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Metoda transaferu danych | RJ45 |
| Komunikacja z efektami | Nieekranowana skrętka sieciowa odległość transmisji sieci: 100M, maksymalna odległość transmisji: 130M; Światłowód wielomodowy: 500M; |
| Odległość (bez przekaźnika) | Światłowód jednomodowy: 10KM |
| Platforma operacyjna systemów | WINDOWS (WIN95, WIN2000, WINXP, WIN7 / 8) i interfejsy do rozwoju dodatkowego |



Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED o wysokiej częstotliwości odświeżania 6500 Nits Jasność, energooszczędny panel LED Opis: 1. Wysoka jasność Ponad 1500 minut i można go przetrzeć z dużej odległości. 2. Miękka maska Miękka maska zapewnia graczom dobrą ochronę, a także zmniejsza uszkodzenia diod LED. 3. Regulowany ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.