Bendable Indoor LED Poster Display Miękki moduł interfejsu 20-stykowego HUB HD
Szczegóły produktu
| Podanie: | wydarzenia, wideo, reklama | Berło: | PIASTA 20pin |
|---|---|---|---|
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 140 ° / 140 ° | Zagęszczenie pikseli: | 10000 pikseli / m2 |
| Metoda kontroli: | Synchroniczny lub asynchroniczny | Błąd płaskości: | ≤0,2 mm |
| Podkreślić |
wyświetlacz led plakat,ekran led plakat |
||
Opis produktu
Charakterystyka funkcji i technologii modułu miękkiego LED:
- Zaprojektowany z ładnym wyglądem: wszystkie zasilacze i karty odbiorcze są wbudowane w panel.
- Nadaje się do centrum handlowego, hotelu, sklepu 4S i innych okazji.
- Materiał maski to aluminium, stosowane w technologii odlewania ciśnieniowego aluminium.
- Moduły, miękkie i elastyczne, mogą mieć dowolne różne kształty, jak możesz sobie wyobrazić.
- Może być wykonany w kształcie walca, w kształcie litery S, w kształcie fali poprzez połączenie modułów i stałą ramę lub szafkę.
- Podłączony przez szybkie złącza zasilania i danych, elastyczny moduł może łatwo dotrzeć do różnych kształtów wyświetlacza LED.
- Wysoka płaskość i jednorodność koloru Bez skomplikowanego sprawdzania i łączenia kabli.

Elastyczny ekran LED
- Dzięki możliwości dostosowania do konstrukcji moduł jest wygodny w dopasowaniu do inteligentnych, kreatywnych systemów wyświetlaczy LED.
- Ekran jest wyposażony w unikalny, elastyczny moduł magnetyczny na bazie gumy.
- Korzystając z naszej technologii flex LED, możemy stworzyć wyjątkowy ekran LED w atrakcyjny i innowacyjny sposób.
- Z przyjemnością obserwujemy wspaniałe obrazy prezentowane przez kolumny lub zakrzywione dynamiczne ściany w centrum konferencyjnym, stadionach, centrach handlowych i innych miejscach.

| Model | BS-2.5 |
| Pixel Pitch | 2,5 mm |
| Typ diody LED | SMD2121 |
| Rozdzielczość modułu | 96 * 28 |
| Rozmiar modułu | 240 * 120 mm |
| Metoda jazdy | 1/40 |
| Zagęszczenie pikseli | 10000 pikseli / m2 |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Berło | PIASTA 20pin |
| Zużycie energii (ŚR.) | 300 w / m2 |
| Częstotliwość odświeżania | 1500 Hz |
| Jasność | > 1500 nitów |
| Metoda kontroli | Synchroniczne lub asynchroniczne |
| Napięcie robocze | AC 220 V / (110 V) ± 15%, 47 ~ 63 HZ |
| funkcje | elastyczny, przenośny, zginalny, wodoodporny, zakrzywiony |
| Podanie | wydarzenia, wideo, reklama |
| Skala szarości | 14bit |
| Błąd płaskości | ≤0,2 mm |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20 ~ 45 ℃ / 10% ~ 80% wilgotności względnej |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | -30 ~ 60 ℃ / 10% ~ 85% wilgotności względnej |
| Tryb jazdy | Sterownik prądu stałego |
| Waga modułu | 0,21 kg |

LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent
zaawansowane technologicznie wyświetlacze LED, są w pełni zdolne do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
Linie produktów BAKO VISION obejmują I / O rantal, I / O stałe, UHD fine pitch, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran… tymczasem, w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie , Jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.
FAQ
P1: Jak wybrać odpowiedni ekran led do swoich potrzeb?
ZA:Wystarczy pomyśleć o 3 prostych pytaniach, wybierając samodzielnie ekran led.
1. czy będziesz go używać wewnątrz czy na zewnątrz?
2. Czy jest przeznaczony do wynajmu (trzeba bardzo często przenosić z jednego miejsca w inne miejsce), czy do stałej instalacji (do zainstalowania w jednym miejscu na zawsze)?
3. jaki jest przybliżony rozmiar ekranu LED, który chcesz kupić?
P2: Jaki rozmiar piksela powinienem wybrać?
ZA:Istnieje wiele różnych rozstawu pikseli od 1.667-20,25,30 mm, istnieje z grubsza zasada - zwykle mały piksel (1.667 mm-10 mm) używany do wewnętrznego ekranu led, większy piksel (10 mm-30 mm) używany do zewnętrznego ekranu led ( na przykład wielka reklama).
P3: Który system sterowania wybrać?
ZA:Na rynku dostępny jest zarówno synchroniczny, jak i asynchroniczny system sterowania ekranem ledowym, w przypadku dużego ekranu ledowego (zwykle ponad 20 m2) należy użyć synchronicznego systemu sterowania, poniżej 20 m2 należy użyć synchronizacji lub asyn.Ale częstotliwość odświeżania systemu sterowania asyn jest znacznie niższa niż w systemie sterowania synchronizacją, a dla systemu sterowania asyn można wybrać sterowanie bezprzewodowe Wi-Fi, 3G, 4G itp.
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzny elastyczny, kolorowy, miękki moduł LED o wysokiej jasności HD 15-Soft Module.pdf Charakterystyka funkcji i technologii modułu miękkiego LED: Zaprojektowany z ładnym wyglądem: wszystkie zasilacze i karty odbiorcze są wbudowane w panel. Nadaje się do centrum handlowego, hotelu, sklepu 4S i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.