Wyświetlacz LED Front Service 4K Ultra HD z systemem szybkiej synchronizacji Quick Lock
Szczegóły produktu
| Rozmiar modułu: | 150 * 168,5 mm | Konfiguracja LED: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch: | 2,34 mm | Zużycie Powe (AVG.): | 300 W / m2 |
| Jasność: | 600 ~ 800nit | Zagęszczenie pikseli: | 182314 |
| Podkreślić |
przedni wyświetlacz ledowy do konserwacji,zewnętrzny |
||
Opis produktu
Opis:
Ultralekki wyświetlacz LED Ultra HD o lekkiej i małej objętości.
Zastosuj projektowanie pikseli w pikselach, przednia usługa konserwacji.
Wyposażony w system szybkiego montażu i mocowania.
Może być dowolną kombinacją dla dużych ekranów 2K / 4K / 8K.
Musi być pierwszym wyborem dla dużego ekranu HD.
Kluczowe cechy:
Usprawnij kształt szafki:
Przerwij konwencjonalny kształt panelu, zwiększ wygląd obudowy i wytrzymałość tylnej pokrywy.
System szybkiej blokady:
4 zestawy małego systemu szybkiego zamka w szafce. Szafka zamykana jest bezpośrednio za pomocą szybkiego zamka po złożeniu. Dzięki temu montaż jest łatwiejszy i prostszy.
Poziome podwójne uchwyty:
Zaprojektowany jest łatwy do przenoszenia, a jednocześnie zwiększa artystyczny aspekt gabinetów. Oba kolory korpusu i uchwytu można dostosować.
Ukryty projekt leżący na kablu:
Kabel ukryty, obudowa tylna bezprzewodowa wizualizacja.
Kontrolka:
Nadzorowanie, czy szafa działa poprawnie.
Projekt usługi frontowej:
Zasilanie, karta koncentryczna, karta odbiorcza i moduł wszystkie przedni montaż lub demontaż. Rezerwowanie korytarza naprawczego nie jest konieczne. Wbudowana metoda instalacji może pomóc zaoszczędzić miejsce.
Dostępna jest również konserwacja przednia.
Przedni wyświetlacz LED 4K Ultra HD :
Rozdzielczość HD Fine Przedni serwisowy wyświetlacz LED wykorzystuje odlewane ciśnieniowo aluminium, przyjmuje obróbkę wykończeniową CNC, błąd łączenia w zakresie +/- 0,05 mm.
Doskonała płaskość, dostępne dowolne splicing.
Smukła i lekka obudowa o pojedynczej obudowie o wadze 8,8 kg i grubości 73 mm.
Przekątna wyświetlacza 16: 9 daje użytkownikowi doskonały komfort widzenia.
Wydajne odprowadzanie ciepła i stabilna wydajność.
Specyfikacja :
| Pixel Pitch | 2,34 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 182314 / m 2 |
| Typ LED | SMD1010 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 600 * 337 mm |
| Waga szafki | 8,8 kg |
| Grubość szafki | 70 mm |
| Materiał szafki | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) | IP43 |
| Jasność | > 800nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 2880 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
O nas:
Shenzhen BAKOVISION Technology Co. Od 2009 r. Na całym świecie, z siedzibą w Shenzhen, z zakładem produkcyjnym o powierzchni 6 000 m2, spełniającym międzynarodowe wymagania, obejmował pełny zakres producentów i dostawców rozwiązań LED do wyświetlania oraz systemy pomocnicze na całym świecie. Zapewniamy kompleksowe zakupy w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy LED i rozwiązań dla naszych klientów w kraju i na świecie.
Nasze produkty obejmują gamę wewnętrznych, zewnętrznych, stacjonarnych, wynajmu i kreatywnych rozwiązań LED do różnych zastosowań, w tym do sportu, reklamy, koncertów, centrów handlowych, stadionów, wystaw i innych wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych, które przychodzą na myśl.
Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i uzyskaliśmy CE, FCC, UL, ROHS, CCC itp. Wszystkie te czynniki zapewniają wysoką jakość produktów LED i efektywne usługi.
<span color: black; "=" "> Zachowujemy kulturę firmy '' Professional, Concentration, Focus '' skierowaną na LED, wraz z rozwojem technologii LED i konkurencją perfervid w dziedzinie LED.



Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED z obsługą frontową System szybkiego blokowania 4K Ultra HD Arbitralne połączenie Dostosowane Opis: Ultralekki wyświetlacz LED Ultra HD o lekkiej i małej objętości. Zastosuj projektowanie pikseli w pikselach, przednia usługa konserwacji. Wyposażony w system szybkiego montażu i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.