16-bitowy szary ekran ledowy Gigant, ekrany LED P3 9 dla zdarzeń cichej pracy
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 3,91 mm | Zagęszczenie pikseli: | 65536 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Wymiar gabinetu: | 500 * 500 mm / 500 * 1000 mm | Rozdzielczość gabinetu: | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Metoda jazdy: | 1/16 Skanuj | Gray Scale: | 16bit |
| Zużycie energii (śr.): | 320w / m2 | Żywotność: | ≥100000 godzin |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,concert led screen |
||
Opis produktu
Kluczowa cecha:
1. Bardzo wysoka rozdzielczość
2. Lekki ciężar i mniejsze myślenie
3. Truly bezproblemowe projektowanie splicingu i projektowanie modułów frontowych, łatwe w utrzymaniu
4.Łatwa operacja
5. Doskonałe zarządzanie termiczne
Szybki szczegół:
1. Ultralight: lżejszy 40% niż zwykła aluminiowa obudowa
2. Wskaźniki sygnalizujące stan zasilania i sygnału
3, kolacja szczupła: wysoka wytrzymałość, cieńsza o około 30% niż aluminium
4. Szybkie chłodzenie: doskonałe odprowadzanie ciepła w celu ochrony obwodu modułu
5. Najgłębsze poziomy czerni i techniki pochłaniania światła
6. Wysoki poziom szarości i dobra jednorodność kolorów z marką IC, lampa ledowa
7. Anty-zakłócenia: specjalna funkcja interferencji anty-elektromagnetyczno-magnetycznej
8. Wysoka precyzja: splatanie bez szwu za pomocą maszyny CNC
Specyfikacja
| Model | IRA-3.9 |
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 500 * 500 mm / 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 128 * 128px / 128 * 256px |
| Waga szafki | 8 kg (13 kg) |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/16 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 320w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% / 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Nasze usługi
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Doświadczone sztaby odpowiadają na wszystkie twoje pytania w płynnym angielskim i rosyjskim.
3) Dostosowane projektowanie jest dostępne, OEM i ODM są mile widziane.
4) Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie może być dostarczone do naszego klienta przez naszych dobrze wyszkolonych i profesjonalnych inżynierów i sztabów.
5) Specjalna zniżka i ochrona powierzchni sprzedaży dla naszego dystrybutora.
6) Serdecznie witamy Twoją wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna.
7) Gwarancja: 24-miesięczna gwarancja jakości, po 24 miesiącach, tylko opłata za koszty naprawy. W ciągu 24-miesięcznego okresu gwarancji będziemy odpowiedzialni za wszelkie uszkodzenia, które wystąpiły na wyświetlaczu z powodu błędu jakości, a nie nieprawidłowego działania. Jak tylko potwierdzimy, że uszkodzenie nie jest spowodowane awarią obsługi ręcznej, w ciągu 3 dni dostarczymy Ci dobre części do wymiany. Po 24 miesiącach możemy zaoferować części zamienne do wymiany po naszej najniższej cenie.
8) BST wspomaga szkolenie i wsparcie techniczne dla klienta w fabryce, jeśli jest to wymagane. Możesz również wysłać swojego inżyniera do naszej fabryki w dowolnym momencie na szkolenie z wyświetlaczem LED. Ta usługa jest bezpłatna.
9) Możemy wysłać naszego inżyniera na miejscu, aby poprowadził instalację. Odpowiednie koszty powinna ponieść Twoja szacowna firma, taka jak wiza, hotel, jedzenie, bilet lotniczy tam i z powrotem, oraz opłata w wysokości 100 USD / dzień za każdego inżyniera.



Najważniejsze cechy produktu
P3.9 Wypożyczalnia samochodów kempingowych Wyświetlacz LED Die Casting Struktura aluminium Odświeżanie Ponad 1500Hz Kluczowa cecha: 1. Bardzo wysoka rozdzielczość 2. Lekki ciężar i mniejsze myślenie 3. Truly bezproblemowe projektowanie splicingu i projektowanie modułów frontowych, łatwe w utrzymaniu ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.