Mały wyświetlacz LED z przodu serwisu Pitch Wewnętrzna Naprawiono łatwą instalację Oszczędność miejsca
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 1,87 mm | Konfiguracja LED: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 284866 px / m2 | materiał: | Odlewanie ciśnieniowe aluminium |
| Kolor (uchwyt i tył): | dostosować | Kąt widzenia (H / V): | 160 ° / 140 ° |
| Podkreślić |
przedni wyświetlacz ledowy do konserwacji,zewnętrzny |
||
Opis produktu
Obsługa i demontaż frontu:
Zasilanie, karta koncentryczna, karta odbiorcza i moduł wszystkie przedni montaż lub demontaż. Rezerwowanie korytarza naprawczego nie jest konieczne. Wbudowana metoda instalacji może pomóc zaoszczędzić miejsce.
Dostępna jest również konserwacja przednia.
Uchwyt montowany wewnętrznie i moduł montowany magnetycznie:
2 szt. Uchwytów i 3 szt. Kart magnetycznych w szafce. Łatwe do naprawienia modułów.
Wysoka skala szarości, ultra HD:
Szafki konfigurują markę IC, szara osiąga 16 bitów, częstotliwość odświeżania danych osiąga 3840 Hz, ekran jest miękki, delikatny i realistyczny.
Lekka i cienka grubość:
Lekka konstrukcja szafki, zaprojektowana i wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium. Jedna pojedyncza szafka tylko o wadze 6 kg i grubości 60 mm.
Wysoka precyzja szybkiego montażu i demontażu:
Boki szafki mogą być szybko blokowane i szybko demontować, wygodna obsługa. Zaoszczędź czas i siłę roboczą. Zastosuj lepsze wyczucie obsługi, wystarczy 10 sekund, aby zainstalować szafkę.
Doskonała wierność 16: 9 HD:
Łatwe do wdrożenia łączenie bez szwu w HD / 4K / 8K. Tryb wyświetlania pikseli na piksel pasujący do źródła wideo 16: 9. Można przeprowadzić segmentację obrazu, osiągając rozdzielczość źródła wejściowego równą rozdzielczości ekranu wyświetlacza LED, przywracając obrazy w maksymalnym możliwym zakresie, jednocześnie unikając zniekształceń i rozmycia spowodowanych powiększaniem lub pomniejszaniem.
Dane techniczne:
| Model | IS-1.8 |
| Pixel Pitch | 1,875 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 284866 px / m 2 |
| Typ LED | SMD1010 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 600 * 337,5 mm |
| Wymiar modułu | 150 * 168,75 mm |
| Waga szafki | 6 kg |
| Materiał szafki | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony | IP43 |
| Jasność | > 800nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m 2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥ 50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Nasza usługa :
1. Produkcja OEM / ODM
2. Dostępne jest zamówienie na próbki
3. Magazynowanie części zamiennych jest dostępne
4. Płatności online i transakcje online
5. Operacja online dla Online po sprzedaży
6. W razie potrzeby instalację na miejscu.
Warunki handlowe :
1. Pakiet: Anti-shaking drewniane opakowanie, Air flight case
2. Płatność: T / T, 30% depozyty przed produkcją, 70% saldo płatne przed dostawą
3. Wysyłka frachtu są zacytowane pod twoimi żądaniami
4. Port wysyłkowy: Shenzhen, Chiny kontynentalne
5. Czas gwarancji: 2 lata
6. Czas dostawy: w ciągu 20-25 dni roboczych





Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED z małą podziałką Przedłużona ekspozycja Łatwa instalacja Oszczędność miejsca na wewnętrzną, stałą ścianę wideo LED Obsługa i demontaż frontu: Zasilanie, karta koncentryczna, karta odbiorcza i moduł wszystkie przedni montaż lub demontaż. Rezerwowanie korytarza naprawczego nie jest ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.