Wewnętrzna ściana wideo LED Wyświetlacz LED UHD 1R1G1B SMD0909 Wysoka częstotliwość odświeżania 1/30 Skanowanie IP40 / IP21
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 1,25 mm | Zagęszczenie pikseli: | 640000 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Rodzaj diody LED: | SMD0909 | Konfiguracja LED: | 1R1G1B |
| Materiał szafki: | Die-casting | Waga szafki: | 4,6 kg |
| Długość życia: | ≥50000 godzin | Awaria pikseli: | <0,0003 |
| Podkreślić |
HD led ściana wideo,modułowy wyświetlacz led |
||
Opis produktu
Wewnętrzna ściana wideo LED Wyświetlacz LED UHD 1R1G1B SMD0909 Wysoka częstotliwość odświeżania 1/30 Skanowanie IP40 / IP21
Cechy&Zalety
1. Jest to aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo, z mocną i wysoką precyzją, dzięki czemu jest bardzo lekka, co zmniejsza koszty instalacji i transportu.
2. Wysoka częstotliwość odświeżania zapewnia żywe i wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości. Doskonała jednorodność z dobrym efektem wyświetlania, dobrze rozwiązuje problem mozaiki.
3. Powierzchnia jest bardzo gładka, a filmy są żywe, bez zmarszczek i pustych, wiernie odtworzonych wyraźnych obrazów, co zapewnia widzom największą przyjemność wizualną.
4. Konstrukcja modułowa zapewnia wygodę w montażu, a także zapewnia ładny wygląd szafek.
5. Z szerokim kątem widzenia w poziomie i pionie do 140 °, co zapewnia więcej opcjonalnego pola widzenia.
6. Można go odtwarzać za pomocą wideo, flash, animacji, grafiki, tekstu i tak dalej.
7. Opcjonalnie ekrany w kształcie wypukłym, wklęsłym i w kształcie fali
8. Zatwierdzone przez CE, FCC, RoHS, C-Tick
9,2 lat gwarancji, najlepsza obsługa posprzedażna
Specyfikacja ściany wideo LED2-BHD-Tia.pdf
| Pixel Pitch | 1,25 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 640000px / m2 |
| Typ diody LED | SMD0909 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 430 * 430 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 320 * 240 pikseli |
| Waga szafki | 4,6 kg |
| Materiał obudowy | odlewanie ciśnieniowe |
| Stopień ochrony (przód / tył) |
IP40 / IP21 |
| Jasność | > 800 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/30 skanowania |
| Zużycie energii (śr.) | 220 w / m2 |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | ≥ 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zasilacz | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) |
-20 ~ 50 ° C -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
Zdjęcia


FAQ
Jak wybrać wyświetlacz LED
1. Lokalizacja - wewnątrz, na zewnątrz lub częściowo na zewnątrz
Lokalizacja jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego wyświetlacza LED. Różne rodzaje lokalizacji, takie jak dach, duże billboardy i tła sceniczne lub wymagające dostępu od przodu w celu serwisowania, będą wymagały różnych szaf i modułów led.
2. Rozmiar, kształt i wysokość
Rozmiar: Po zmierzeniu wysokości, szerokości i głębokości przestrzeni oraz dostępności, chcesz się upewnić, że wybrany rozmiar LED (i liczba szafek, wysokość, szerokość i głębokość) zostanie dostosowany.
Kształt: określa, czy wymagane są krzywe, kolumny lub płaskie ekrany.
Pitch: określa zawartość wyświetlacza i zasięg oglądania. Musisz przewidzieć, jak daleko widzowie są od ekranu wyświetlacza.
3. Kierunek skierowany w stronę diod LED
Zewnętrzne diody LED skierowane na wschód lub bezpośrednio na zachód będą wymagały większej warstwy laminowania niż te skierowane na północ lub południe.Większe billboardy zewnętrzne i konfiguracje muszą być wyposażone automatyczne czujniki światła, które automatycznie dostosowują jasność w reakcji na światło słoneczne i chmury okładki.
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzna ściana wideo LED Wyświetlacz LED UHD 1R1G1B SMD0909 Wysoka częstotliwość odświeżania 1/30 Skanowanie IP40 / IP21 Cechy&Zalety 1. Jest to aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo, z mocną i wysoką precyzją, dzięki czemu jest bardzo lekka, co zmniejsza koszty instalacji i transportu. 2. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.