lekki wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz P3.91 z panelem 50x100cm
Szczegóły produktu
| Rodzaj diody LED: | SMD1921 | Wymiary szafki: | 50x100cm |
|---|---|---|---|
| Rozdzielczość gabinetu: | 64 * 128 pikseli | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 140 ° / 140 ° | Skala szarości: | 16bit |
| Podkreślić |
wyświetlacz led zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
Lekki wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz P3.91 z panelem 50x100cm
Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz P3.91ZAkorzyśćs
- Wysoka częstotliwość odświeżania:> 1500 Hz, brak linii skanowania podczas fotografowania.
- Wysoki poziom szarości: 256 RGB każdy, wyświetlanie 16,7 miliona kolorów, żywy i doskonały efekt wideo.
- Wysoka rozdzielczość i wysoki współczynnik kontrastu: sprawiają, że obraz jest delikatniejszy.
- Wysoka jasność:> 6500 nitów, jasność regulowana automatycznie, wyraźnie widoczna nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
- Szeroki kąt widzenia: zarówno poziomy, jak i pionowy kąt widzenia wynoszą 140 °.
- Żywotność: ≥100000hrs.
- Niższe zużycie energii: średnie zużycie energii wynosi 200 w / m², oszczędność energii i ochrona środowiska.
- Bardzo cienki i lekki: 13 kg na wagę szafy (640 x 640 mm), znacznie oszczędza koszty transportu i koszty instalacji.
- Wynajem konstrukcji aluminiowej odlewanej ciśnieniowo: wysoka wytrzymałość, duża wytrzymałość, wysoka precyzja, niełatwa do odkształcenia.
- Bezproblemowe łączenie: zapewnia lepsze wrażenia wizualne.
- System szybkiego zamykania, szybki montaż i demontaż: zakończ montaż i demontaż w kilka sekund.
DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
Założona w 2005 roku firma LED Vision Technology Limited . jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i rozwiązaniach w zakresie produktów optoelektronicznych LED.
Firma posiada szereg najnowszego importowanego sprzętu produkcyjnego, w tym najnowszy importowany szybki sprzęt do łatania, sprzęt do lutowania falowego, sprzęt do oplatania, automatyczny sprzęt do napełniania klejem, piec z koralikami LED itp.;Sprzęt do wykrywania wyświetlaczy LED, w tym sprzęt do wykrywania jasności wyświetlacza LED, wodoodporny sprzęt testujący do ekranów zewnętrznych LED, sprzęt do korekcji jasności wyświetlacza LED i chromatyczności.
P3.91 Dane techniczne wyświetlacza LED do wypożyczania na zewnątrz
| BOR-I-3 | |
| Fizyczny ton | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1921 |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 250 × 250/250 × 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 2 × 2 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (szer. × wys.) | 64 × 64/64 × 128 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (szer. × wys.) | 128 × 128/128 × 256 |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Waga pojedynczej szafy | 9/15 kg / panel |
| Skala szarości | 14-16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 75/150 W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 225/550 W / m² |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30ºC - 60ºC / 10% - 60% |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Jasność | > 5000 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Max Stacking | 10 月 20 日 |
| Max Hanging | 10 月 20 日 |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 65 / IP 54 |
| Metoda skanowania | 1/16 Scan |






Najważniejsze cechy produktu
Lekki wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz P3.91 z panelem 50x100cm Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz P3.91ZAkorzyśćs Wysoka częstotliwość odświeżania:> 1500 Hz, brak linii skanowania podczas fotografowania. Wysoki poziom szarości: 256 RGB każdy, wyświetlanie 16,7 miliona kolorów, ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.