P7.8 Zewnętrzny wyświetlacz LED, ekrany LED Rgb dla zdarzeń 140 ° / 140 ° Kąt widzenia
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 7,8 mm | Wymiar gabinetu: | 500 * 1000 mm |
|---|---|---|---|
| Rozdzielczość gabinetu: | 64 * 128 pikseli | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia (H / V): | 140 ° / 140 ° | Gray Scale: | 16bit |
| Podkreślić |
wyświetlacz led zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
Zalety produktu
- Wyjątkowo smukła i lekka konstrukcja: 13 kg na wadze szafki (500 * 1000 mm), wygodny transport.
- Prawdziwie bezproblemowa konstrukcja: lepsze wrażenia wizualne.
- łączenie wielopłaszczyznowe: może być łączone w dowolny rozmiar w zależności od potrzeb.
- Wysoka przezroczystość.
- Doskonałe odprowadzanie ciepła: zapobiega nadmiernej temperaturze podczas działania wyświetlacza.
- Wysoka jasność:> 5500nits, obraz jest również wyraźny w czasie w bezpośrednim świetle słonecznym.
- Szeroki kąt widzenia: Pionowy kąt widzenia i poziomy kąt widzenia wynoszą 140 stopni, szeroka publiczność.
- Wysoka częstotliwość odświeżania i szara skala: sprawiają, że wyświetlacz LED staje się bardziej realistyczny.
- Wysoka rozdzielczość i wysoka gęstość pikseli zapewnia wierną reprodukcję obrazów w wysokiej rozdzielczości.
- Dzięki jasności, technologii korekcji kolorów.
- Niższe zużycie energii: średni pobór mocy wynosi 420 w / m², oszczędność energii i ochrona środowiska.
- Błąd pikseli <0,0003.
- Wyposażony w różne skrzynki powietrzne, jest wygodny do przechowywania i transportu szafki, i ma dobrą ochronę dla wyświetlacza LED.
- Wodoodporny efekt, stopień wodoodporności IP65, można dostosować do klimatu zewnętrznego.
- Obudowa z odlewanego aluminium, o dużej wytrzymałości, niełatwo się odkształca.
Dlaczego wybrać nas jako dostawcę?
- Niezawodny i profesjonalny producent wyświetlaczy LED.
- Świeża krew w dziale badań i rozwoju
- Zaawansowany obiekt i wykwalifikowany pracownik.
- Jakość jest na pierwszym miejscu w naszej fabryce.
Jak zamówić ?
Podaj nam szczegóły dotyczące wyświetlacza LED i ilości potrzebnej w wiadomości e-mail. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółowych informacji, utworzymy PI (faktura Performa), aby potwierdzić zamówienie. Po dokonaniu zapłaty dostarczamy go tak szybko, jak to możliwe.
Parametry technologiczne
| Model | ORD-7,8 |
| Pixel Pitch | 7,8125 mm |
| Wymiar gabinetu | 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 64 * 128 pikseli |
| Waga szafki | 13 kg |
| Materiał szafki | aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 5500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 420 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC110 / 220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |



Najważniejsze cechy produktu
P7.8 Wyświetlacz LED na wynajem na zewnątrz 500 * 1000 mm Szafka Niższe zużycie energii Długa żywotność Zalety produktu Wyjątkowo smukła i lekka konstrukcja: 13 kg na wadze szafki (500 * 1000 mm), wygodny transport. Prawdziwie bezproblemowa konstrukcja: lepsze wrażenia wizualne. łączenie wielop...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.