4,81 mm ekran tła sceny LED, wyświetlacz LED stadionu 1R1G1B 420w / m2
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4,8 mm | Zagęszczenie pikseli: | 43264 pikseli / m2 |
|---|---|---|---|
| Konfiguracja LED: | 1R1G1B | Rozdzielczość gabinetu: | 104 * 104px / 104 * 208px |
| Materiał szafki: | Odlew aluminiowy | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 140 ° / 140 ° | Pobór mocy (śr.): | 420 w / m2 |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
Opis produktu
Zewnętrzny wyświetlacz LED P4.8 do wypożyczania Wysoki współczynnik kontrastu i szeroki kąt widzenia
Wyświetlacz LED wypożyczalni scenicznej Detale:
1. Szybkie spawanie bez narzędzi.
2. Lekki i bez rdzy.Odlewana ciśnieniowo aluminiowa obudowa znacznie oszczędza koszty transportu i jest wygodna w instalacji.
3. Stabilna wydajność.Nasza najbardziej podstawowa gwarancja: czas leżakowania powyżej 24 godzin.Współczynnik kropek nieprawidłowego działania mniejszy niż 0,0001.
4. Wysokiej jakości lampa LED.Kinglight lub Nationstar zapewniające wysoką jasność i długą żywotność.
5. Obsługa różnych formatów obrazu i wideo.Flash, WAV / MIDI, filmy z telewizora i innych urządzeń.
6. Zastosowania: wysokiej klasy spotkania, koncerty, ekskluzywne hotele, konferencje i inne działania leasingowe.
Specyfikacja
| Model | BIR-II-4.8 |
| Pixel Pitch | 4,8 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 43264 piksele / m2 |
| Typ diody LED | SMD2727 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar szafki | 500x500mm / 500x1000mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 104 * 104px / 104 * 208px |
| Waga szafki | 8kg / 14kg |
| Materiał obudowy | odlewane ciśnieniowo aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | > 6500 nitów |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/13 Scan |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Skala szarości | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 420 w / m2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (praca / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Awaria pikseli | <0,0003 |
Nasze usługi:
1. Twoje zapytanie dotyczące naszych produktów lub ceny zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.
2. OEM i ODM, dowolne z Twoich niestandardowych wymagań, które możemy pomóc w zaprojektowaniu i wprowadzeniu do produktu.
3. Dystrybucja jest oferowana dla Twojego unikalnego projektu i niektórych naszych obecnych modeli.
4. Ochrona twojego obszaru sprzedaży, pomysłów na projekt i wszystkich twoich prywatnych informacji.
5. Najwyższa jakość + Rozsądna cena + Odpowiedzialny serwis = Sukces i Win-Win.
6. SENY może zaoferować wyświetlacz LED, zewnętrzną ścianę wideo LED, ślubny wyświetlacz LED, elektroniczny ekran LED na scenie i kolorowy wyświetlacz z dużym ekranem.


Informacje o firmie:
LED Vision Technology Limited , założona w Shenzhen w 2005 roku, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, to holding SHENZHEN BAKO LTD (kod akcji: 871745), skupiający się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych.BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
BAKO VISION składa się z doświadczonych liderów zespołów, z których każdy pracuje w branży wyświetlaczy LED od ponad 10 lat.Wszystkie nasze działy badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży, wsparcia technicznego… .sprawnie i płynnie działają dzięki naszej wspaniałej pracy zespołowej, ponadto zespół BAKO VISION zapewnia również dostarczanie wykwalifikowanego produktu i terminową obsługę przedobsługową.
Linie produktów BAKO VISION obejmują rozdzielczość UHD, wynajem I / O, stałą instalację I / O, przezroczysty ekran, plakat reklamowy, składany ekran, elastyczny ekran, kurtynę, podłogową diodę LED, wyświetlacz obwodowy… tymczasem w oparciu o nasz doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i kompleksowe zarządzanie, jesteśmy zawsze otwarci i biegli w przełamywaniu nowych modeli i narzędzi dla niestandardowych rozwiązań, a także kreatywnych produktów.
Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL.Opierając się mocno na jakości, mocno wygrywając dzięki biegłym, w ostatnich latach rozwoju BAKO VISION ciągły rozwój i pozycjonowanie marki opierają się na długoterminowej współpracy z klientami w ponad 120 krajach.
FAQ:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T lub Western Union 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej 1-2 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Pytanie 5.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
Pytanie 6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: Tak, na nasze produkty oferujemy 2-5 lat gwarancji.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
P8: Jak mogę uzyskać wsparcie technologiczne?
Odp.: 1, Będziemy trenować w naszej fabryce i wyślemy wideo do pokazania.Szkolenie obejmuje obsługę systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu.
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzny wyświetlacz LED P4.8 do wypożyczania Wysoki współczynnik kontrastu i szeroki kąt widzenia Wyświetlacz LED wypożyczalni scenicznej Detale: 1. Szybkie spawanie bez narzędzi. 2. Lekki i bez rdzy.Odlewana ciśnieniowo aluminiowa obudowa znacznie oszczędza koszty transportu i jest wygodna w ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.