Wysokiej jasności P2.98mm Kryty Led Billboard, Największy ekran Led 1/22 Scan
Szczegóły produktu
| Odśwież ramkę: | ≥ 60 Hz | Metoda jazdy: | 1/22 Skanuj |
|---|---|---|---|
| Napięcie WEJŚCIOWE: | AC 110/220 ± 10% | Temperatury: | -20 ~ 50 ℃ |
| Zagęszczenie pikseli: | 112896 pikseli / m² | Błąd pikseli: | <0,0003</span> |
| Podkreślić |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
Opis produktu
P2.98mm Wyświetlacz LED wypożyczalni wnętrz z szerokim kątem widzenia i wysoką jasnością
Opis:
Wypożyczalnia wnętrz Wyświetlacz LED może być szeroko stosowany na recepcję, sklep odzieżowy, operę i inne działania.
Cecha:
Wysoka częstotliwość odświeżania : w systemie sterowania NOVA nie ma linii skanowania podczas fotografowania.
Wysoki poziom szarości : 256 RGB każdy, wyświetla 16,7 mln kolorów, żywy i doskonały efekt wideo.
Wysoka rozdzielczość: najbardziej widoczne cechy nowej generacji wyświetlacza LED.
Dobra jednorodność kolorów: Z lampą Nationstar marki Nationstar i wysokiej odświeżania MBI5124 IC.
Wysoka jasność: 6000-8000cd / m2, jasność jest automatycznie dostosowywana.
Wysoka jakość: CE, RoHs, FCC, UL, IP65, ISO9001 przeszedł + 96 godzin poważnego czasu testowania.
Długa żywotność: ponad 100 000 godzin, gwarancja co najmniej 2 lata.
Parametr techniczny:
| Model | IRA-2,98 |
| Pixel Pitch | 2,98 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 112896 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 500 * 500 mm 500 * 1000 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 168 * 168 pikseli 168 * 336 piks |
| Waga szafki | 8 kg (13 kg) |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/22 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 320w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (obsługa / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥50000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Szczegóły dotyczące oceny:
1. Produkty są wysyłane dopiero po otrzymaniu płatności.
2. Zapewniamy DHL, UPS, TNT lub Airmail dla metody wysyłki.
3. Wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu 5 dni roboczych przez odpowiednich kurierów.
4. Czas dostawy: Wysyłka ekspresowa UPS, DHL, Fedex i TNT trwa zwykle 3-7 dni roboczych w zależności od kraju dostawy. W niektórych przypadkach ścisłe niestandardowe odstępy sprawią, że czas dostawy będzie nieco dłuższy, prosimy o cierpliwość.
Informacje zwrotne:
1. Aby osiągnąć sukces, polegamy na jakości naszych produktów i zadowoleniu klienta. Dlatego twoja opinia jest bardzo ważna, proszę zostawić dobrą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.
2. Dbamy o naszych cennych klientów i zawsze staramy się pomóc. Daj nam szansę rozwiązania dowolnego problemu. Rozumiemy obawy i frustracje, i postaramy się jak najlepiej rozwiązać te problemy.
3. napisz do nas przed opuszczeniem jakichkolwiek negatywnych opinii lub otwarcia wszelkich sporów na stronie. Pomożemy ci rozwiązać ten problem.


Najważniejsze cechy produktu
P2.98mm Wyświetlacz LED wypożyczalni wnętrz z szerokim kątem widzenia i wysoką jasnością Opis: Wypożyczalnia wnętrz Wyświetlacz LED może być szeroko stosowany na recepcję, sklep odzieżowy, operę i inne działania. Cecha: Wysoka częstotliwość odświeżania : w systemie sterowania NOVA nie ma linii ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.