Ekrany LED o wysokiej skali szarości, tablice reklamowe stadionu IP65
Szczegóły produktu
| Pixel Pitch: | 8mm | Konfiguracja pikseli: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| Zagęszczenie pikseli: | 15625 pikseli / m² | Wymiar modułu (W * H): | 256 * 256 |
| Materiał panelu: | Stal / aluminium | Współczynnik kontrastu: | 2000: 1 |
| Numer koloru: | 281 bilionów | ||
| Podkreślić |
stadium perimeter led display,stage background led screen |
||
Opis produktu
Ultimate, Outdoor, Sports Display
FIFA Stadium Standard
Szeroki kąt widzenia
Szybki do instalacji i demontażu
Wysoka częstotliwość odświeżania dla kamery na żywo
Outdoor oceniony
Stopień ochrony IP65 dla przodu i tyłu
Odpowiednia jasność regulowana na dzień i na noc
5500-8000 jasności CD
Szybka instalacja i łatwa konserwacja
Konstrukcja systemu Fast lock gwarantuje szybką i łatwą instalację
Dostępne z przodu iz tyłu
Szybki dostęp do modułów, kabli, zasilaczy i skrzynek danych
Supreme Electrical Features
Żywe i błyszczące kolory
16 bitowe przetwarzanie sygnału, częstotliwość odświeżania 2500-4000Hz
Wbudowane dane i redundancja mocy zapewniające najwyższą niezawodność
Wszechstronny projekt podwójnego przeznaczenia
Usunięcie uziemionego regulowanego wspornika i ochronnego piankowego zderzaka może zostać przekształcone na kwadratowy pełny ekran
Dostępne do wieszania wiązarów, ułożenia na ziemi, montażu na ścianie
Dane techniczne:
| BSP-8 | |
| Fizyczny skok | 8 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD3535 |
| Zagęszczenie pikseli | 15625 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 256 * 256 |
| Wymiary panelu (mm) | 1280 * 768 * 187 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 5 * 3 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W × H) | 32 * 32 |
| Materiał panelu | Stal / aluminium |
| Waga | 70 kg / szt |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Numer koloru | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 360W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 900 W / panel |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz |
| Jasność | > 6500nits |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Pionowy kąt widzenia | 140 ° |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Stopień IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
Opis:
Projekt humanizacji
Dzięki specjalnej miękkiej masce ekranowej i obudowie może chronić graczy przed obrażeniami podczas meczu.
Niezależna struktura wsparcia naziemnego, bardziej stabilna niż myślisz
Kąt podporowej konstrukcji nośnej można regulować zgodnie z potrzebami, aby uzyskać najlepszy kąt widzenia dla publiczności i kamer.
Trzy-wysoki wygląd i doskonały efekt wizualny dla wideo na żywo
Wysoka częstotliwość odświeżania do 4800 Hz, brak linii skanowania i korekcji kolorów za pomocą kamery HD;
Wysoka skala szarości do 16 bitów, dzięki czemu obraz jest żywy i ostry;
Wysoka jasność do 6500 nitów, dzięki czemu obraz jest wystarczająco wyraźny nawet bezpośrednio na słońcu.
Wysoka wartość IP odpowiednia do użytku na zewnątrz
Może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ jest wyposażony w najnowszą technologię SMD i DIP na zewnątrz. A dzięki pełnemu stopniowi ochrony IP65 - jest całkowicie wodoodporny.
Złącze lotnicze wysokiej jakości
Profesjonalne złącza lotnicze umożliwiają wielokrotne podłączanie i odłączanie, a także pełną wodoodporność. Zapewnia stabilność i niezawodność ekranu, szczególnie w niektórych ważnych okazjach.



Najważniejsze cechy produktu
Wyświetlacz LED o wysokiej jasności w skali szarości o wysokiej jasności IP65 Wodoodporny dla boiska piłkarskiego Ultimate, Outdoor, Sports Display FIFA Stadium Standard Szeroki kąt widzenia Szybki do instalacji i demontażu Wysoka częstotliwość odświeżania dla kamery na żywo Outdoor oceniony Stopień ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.