Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P4 z diodami Nationstar do tworzenia okrągłego wyświetlacza
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 4mm | Usługa: | Z przodu |
|---|---|---|---|
| Przetwarzanie: | 14-16 bitów | Zabarwienie: | 281 trylionów |
| Podkreślić |
flexible led curtain display,soft led screen |
||
Opis produktu
Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P4 z diodami Nationstar do tworzenia okrągłego wyświetlacza
Wnętrz Miękki wyświetlacz LED 'Moduł może być wygięty, może być używany do powierzchni łuku, który może być łukiem wewnętrznym, ale może również być na zewnątrz łuku, zastosowanie elastycznego.
Elastyczny wyświetlacz LED P4cechy
1. Moduł o małej jednostce i elastycznej konstrukcji, daje możliwość tworzenia bardziej skomplikowanych kształtów do pokazu wideo.
2. Bezpośredni montaż ekranu z miękkimi modułami LED, oszczędność czasu i wysiłku, łatwa obsługa.
3. Elastyczny system instalacji --- Wszechstronność - wyświetlacze Flex można instalować w orientacji poziomej lub pionowej, aby dopasować się do konkretnych potrzeb w zakresie wyświetlaczy LED.
4. Brak metalowej ramy szafy, drastycznie odejmując wagę ekranu. Możemy zaprojektować dowolny kształt konstrukcji według potrzeb. (Opcjonalnie)
5. Szeroki kąt widzenia: Kąty widzenia w poziomie i w pionie są tak szerokie, że nadaje się do szerokiego zakresu poziomego
6. Szybka konserwacja, z przednim projektem konserwacji, wydajność konserwacji jest 10 razy wyższa niż tradycyjna metoda, znacznie oszczędzając czasutrzymanie.
Elastyczny wyświetlacz LED P4 parametr:
| BS-4 | |
| Physicla Pitch | 4 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 62 500 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 240 * 120 |
| Wymiary panelu (mm) | dostosowane |
| Fizyczna rozkład modułów (W * H) | 60 * 30 |
| Waga | 8,2 kg / m² |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 10 W. |
| Maksymalne zużycie energii | 13 W |
| Jasność | > 1500 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Metoda skanowania | 1 月 8 日 |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Srevicing | Z przodu |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 40 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC-60ºC / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -40ºC-80ºC / 10% -90% |
Przypadki:



Dlaczego właśnie my?
1. Jesteśmy nowoczesnym, dużym i profesjonalnym producentem ekranów LED od ponad 10 lat.Posiadamy silny dział badawczo-rozwojowy, który zapewnia wysokiej jakości produkty o przyjaznym dla użytkownika projekcie.
2. Mamy do wyboru szeroką gamę produktów.Wszystkie produkty są dokładnie testowane przed wprowadzeniem na rynek.
4. Posiadamy certyfikaty CE, FCC i ROHS. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze wszystkich możliwych problemów, jakie możesz napotkać przy imporcie z Chin.
5. Nasi sprzedawcy są dobrze przeszkoleni, aby oferować profesjonalne porady dotyczące konkretnych projektów.Profesjonalni inżynierowie są w stanie gotowości i mogą udzielić wskazówek i wsparcia technicznego na miejscu zgodnie z wymaganiami.
6. Oferujemy 2-3 lata gwarancji i dożywotnią konserwację.Nawet po wygaśnięciu gwarancji naliczamy tylko koszty materiałów
Sprzężenie zwrotne
1. Aby odnieść sukces, polegamy na jakości naszych produktów i zadowoleniu klientów.Dlatego twoja opinia jest niezwykle ważna, zostaw dobrą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.
2. Dbamy o naszych cenionych klientów i zawsze staramy się pomóc.Daj nam szansę rozwiązania każdego problemu.Rozumiemy obawy i frustracje, i postaramy się jak najlepiej rozwiązać problemy.
3. Napisz do nas przed opuszczeniem jakichkolwiek negatywnych opinii lub otwarciem jakiegokolwiek sporu na stronie.Pomożemy ci rozwiązać ten problem.
Najważniejsze cechy produktu
Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P4 z diodami Nationstar do tworzenia okrągłego wyświetlacza Wnętrz Miękki wyświetlacz LED 'Moduł może być wygięty, może być używany do powierzchni łuku, który może być łukiem wewnętrznym, ale może również być na zewnątrz łuku, zastosowanie elastycznego. Elastyczny ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.