Zewnętrzny kolorowy wyświetlacz kurtyny LED 16-bitowy w skali szarości. Długa żywotność
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 25 mm (poziom), 35 mm (pion) | Zagęszczenie pikseli: | 1120 pikseli / m² |
|---|---|---|---|
| Materiał panelu: | Aluminium | Klasa IP: | IP67 |
| Kąt widzenia (poziom / pion): | 160 ° / 140 ° | Jasność: | ≥6500nit |
| Podkreślić |
elastyczna ledowa kurtyna wideo,ekran ledowy |
||
Opis produktu
Zewnętrzny wyświetlacz kurtynowy LED w pełnym kolorze Łatwa instalacja 16-bitowa szara skala Długa żywotność reklam
Generał:
Wyświetlacz LED Bako Vision Curtain jest idealny do wynajmu scen wewnętrznych i stałych zastosowań.Nadaje się na imprezy, koncerty, pokazy, wystawy itp. Aluminiowa konstrukcja wyświetlacza sprawia, że jest lekki, co pozwala na szybki montaż.Może wyświetlać wszelkiego rodzaju filmy, a także urocze efekty wizualne.
Funkcje:
* Do użytku w pomieszczeniach, zarówno do wynajmu, jak i instalacji stacjonarnej;
* Obrazy o wysokiej rozdzielczości;
* Szeroki kąt widzenia;
* Lekka, szybka instalacja;
* Niestandardowe rozmiary i wspaniałe kształty;
* Nadaje się do montażu wiszącego na scenie i stałego montażu wewnętrznego;
* Przeznaczony do zabudowy szklanej, montaż na stałe;
* Obsługa usług z przodu iz tyłu;
* Ponad 6500 nitów, widoczne w słońcu
Specyfikacje:
| BOC-2535 | |
| Rozstaw pikseli (mm) | 25 (poziom), 35 (pion) |
| Konfiguracja pikseli | 1R1G1B |
| Zagęszczenie pikseli | 1120 pikseli / m² |
| Rozmiar jednostki (W * H) (mm) | ≥1500 * 250 |
| Fizyczna rozdzielczość jednostki (poziom * pion) | 65 * 7 |
| Materiał panelu | Aluminium |
| Waga | 10,6 kg / m² |
| Przetwarzanie | 16bit |
| Numer koloru | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 2000: 1 |
| Śr.Pobór energii | 115 W / m² |
| Maks.Pobór energii | 345 W / m² |
| Jasność | ≥6500nit |
| Częstotliwość odświeżania | > 3840 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Długość życia | 100 000 godzin |
| Metoda konserwacji | Przód / tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP67 |
| Temperatura (praca / przechowywanie) | -30 ~ 60 ℃ / -40 ~ 85 ℃ |
Opis:
1. Elastyczny ekran led o wysokiej przezroczystości, bardzo elastyczny, łatwy do utworzenia płaskiego ekranu lub zakrzywiony, aby dopasować się do elewacji budynku o nieregularnym kształcie, można dostosować zarówno podziałkę pikseli, rozmiar panelu, jak i kolor panelu.
2.Wysoka przezroczystość maksymalizuje naturalne światło wpadające do wnętrza budynku, zapewniając jednocześnie doskonałą wentylację i ochronę przed wiatrem.
3. Szybkie zamki między panelami sprawiają, że instalacja jest szybka i łatwa, zwłaszcza w przypadku ekranów o dużych rozmiarach.
4. Ultralekka, prosta konstrukcja montażowa wystarcza do utrzymania ekranu, panele można dobrze zamocować poprzez zablokowanie dwóch kolejnych części łącznika na konstrukcji instalacyjnej.Nie ma potrzeby konstrukcji stalowej ramy do instalacji, mniejszy wpływ na budynek
5. Zarówno pojedyncze paski LED, jak i kropki LED można wyjąć do naprawy lub wymiany, co znacznie ułatwia obsługę.
6. Głowa i koniec panelu z wysokiej jakości komponentami, produkt może być używany w trudnych różnych warunkach.



Informacje o firmie:
Shenzhen Bako Technology Co. Limited jest pełnoprawnym producentem i dostawcą rozwiązań w zakresie wyświetlaczy LED i jej systemów pomocniczych na całym świecie od 2009 roku, z siedzibą w Shenzhen z najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym o powierzchni 6 000m², spełniającym międzynarodowe wymagania.Zapewniamy kompleksowe zakupy w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji wyświetlaczy LED i rozwiązań dla naszych klientów w kraju i na świecie.
Nasze produkty obejmują gamę wewnętrznych, zewnętrznych, stacjonarnych, wynajmowanych i kreatywnych rozwiązań LED do różnych zastosowań, w tym sportu, reklamy, koncertów, centrów handlowych, stadionów, wystaw lub wszelkich innych wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych, które przyjdą Ci do głowy.
Ściśle przestrzegamy systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 i przeszliśmy przez CE, FCC, UL, RoHS, CCC itp. Wszystkie te czynniki zapewniają wysoką jakość produktów LED i efektywne usługi.
Utrzymujemy kulturę firmy `` Professional, Concentration, Focus '' ukierunkowaną na LED.Wraz z rozwojem technologii LED i zaciekłą konkurencją w dziedzinie LED.
Najważniejsze cechy produktu
Zewnętrzny wyświetlacz kurtynowy LED w pełnym kolorze Łatwa instalacja 16-bitowa szara skala Długa żywotność reklam Generał: Wyświetlacz LED Bako Vision Curtain jest idealny do wynajmu scen wewnętrznych i stałych zastosowań.Nadaje się na imprezy, koncerty, pokazy, wystawy itp. Aluminiowa konstrukcja ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.