Montaż ścienny Ekran led HD P5, wyświetlacz LED reklamy IP40 / IP21 Rate
Szczegóły produktu
| Zużycie energii (śr.): | 240 w / m2 | Odśwież ramkę: | ≥ 60 Hz |
|---|---|---|---|
| Metoda jazdy: | 1/12 Skanuj | Materiał obudowy: | Aluminium |
| Konfiguracja LED: | 1R1G1B | Ochrona przed wnikaniem (przód / tył): | IP40 / IP21 |
| Podkreślić |
led video wall display,indoor led advertising scree |
||
Opis produktu
Lekka, zajmująca mało miejsca i oszczędzająca pracę.
Ładny wygląd i proste struktury.
Konstrukcja metod szybkiego blokowania sprawia, że nie są dostępne żadne inne narzędzia.
Z lampkami kontrolnymi i tylnymi elastycznymi drzwiami, łatwe do testowania i konserwacji.
Wysoka częstotliwość odświeżania z wydajnością wideo HD.

Przednie rozwiązanie konserwacyjne z magnetycznym modułem led, można wziąć wszystkie elementy z przodu.
Zastosowano wysokiej jakości układ LED, aby uzyskać kontrast 4000: 1, który zapewnia wyższą jakość obrazu dzięki
żywe kolory i wysoki poziom szarości.
Wszystkie wewnętrzne ściany wideo z ekranem ledowym są energooszczędne i pozbawione szumów. Jest bardzo odpowiedni
do sali konferencyjnej, sądu, kościoła, centrum handlowego, pokoju monitoringu, studia telewizyjnego itp.

Technologia DIP zmniejszyła ziarnistość ekranu i poprawiła jego jednolitość, dzięki czemu ekran ma szeroki kąt widzenia i gładki obraz.
Przyjął zaawansowaną technologię, dzięki czemu może utrzymać wysoką jasność.

1. Czy mogę poznać szczegóły paczki?
W przypadku naszego produktu zazwyczaj możemy dostarczyć Państwu opakowanie w drewnianej skrzynce lub walizce lotniczej.
2. Czy oprócz tego produktu mogę mieć inne opcje?
Tak. jeśli ten produkt nie spełnia Twoich wymagań, możesz także wybrać inne przedmioty. Mamy wiele innych rodzajów wyświetlaczy. Możemy również dostosować rozmiar i kształt, zgodnie z wymaganiami użytkownika.
| Model | IRB-5 |
| Pixel Pitch | 5 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 40000 pikseli / m 2 |
| Typ LED | SMD2121 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 480 * 480 mm |
| Rozdzielczość gabinetu | 96 * 96 pikseli |
| Waga szafki | 7 kg |
| Materiał szafki | aluminium |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP40 / IP21 |
| Jasność | > 1200nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/12 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 1500 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 240 w / m 2 |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60Hz |
| Temperatura (obsługa / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (obsługa / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| MTBF | ≥ 1000 godzin |
| Długość życia | ≥100000 godzin |
| Błąd pikseli | <0,0003 |
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzny monitor LED RGB P5 Ekran dotykowy o wysokiej skali szarości HD do reklamy Lekka, zajmująca mało miejsca i oszczędzająca pracę. Ładny wygląd i proste struktury. Konstrukcja metod szybkiego blokowania sprawia, że nie są dostępne żadne inne narzędzia. Z lampkami kontrolnymi i tylnymi ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.