281 trylionów kolorów P1.56 Wewnętrzny stały wyświetlacz LED w kinach 1 / 32Scan Metoda jazdy
Szczegóły produktu
| Przetwarzania: | 16 bitów | kolory: | 281 trylionów |
|---|---|---|---|
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Jasność: | > 800 nitów |
| Stopień IP (przód / tył): | IP 30 | Orzecznictwo: | CCC, CE, ETL, FC |
| Podkreślić |
stage led video wall,indoor led advertising scree |
||
Opis produktu
Cechy:
Wyposażone w wysokiej jakości chipy LED i sprawdzające się w antystatycznym.
Ma szeroki zasięg widzenia, dzięki czemu można uzyskać doskonałe efekty wizualne ze wszystkich stron.
Integracja lampy i układu scalonego sterownika, w połączeniu ze strukturą wieloprzewodową, zapewnia równomierny rozkład prądu, niski pobór mocy i szybkie rozpraszanie ciepła.

Ultra-wysoka jasność i niskie tłumienie powodują, że wyświetlacz jest wysoce niezawodny i odporny na warunki atmosferyczne.
Wysoka częstotliwość odświeżania i wysoka skala szarości zmniejszają zużycie energii i poprawiają jakość obrazu.

Specyfika:
| Fizyczny skok | 1,56 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD1010 |
| Zagęszczenie pikseli | 409,600 pikseli / m² 76 923 piksele / panel |
| Wymiary modułu (szer. × wys.) (Mm) | 200 × 300 |
| Wymiary panelu (mm) | 400 × 300 |
| Liczba modułów na panel (szer. × wys.) | 2 × 1 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W × H) | 128 × 192 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W × H) | 256 × 192 |
| Materiał panelu | odlewanie ciśnieniowe |
| Waga pojedynczego gabinetu | 4,6 kg / szybę |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 trylionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 220 w / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 800 w / m² |
| Metoda jazdy | 1 / 32Skan |
| Jasność | > 800 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥ 1 500 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 140 ° |
| Pionowy kąt widzenia | 140 ° |
| Oczekiwany czas życia | ≥50,000Hour |
| Temperatura robocza / wilgotność | -20 ° C - 50 ° C / 10% - 90% |
| Przechowywanie Temperatura / wilgotność | -40 ° C - 60 ° C / 10% - 85% |
| Max Stacking | 20 panelu |
| Max Hanging | 16 panel |
| Serwisowanie | Przód tył |
| Stopień IP (przód / tył) | IP 30 |
| Orzecznictwo | CCC, CE, ETL, FC |
Nasze usługi:
Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów w ciągu 24 godzin.
Nasz doświadczony i dobrze wyszkolony zespół udzieli najbardziej profesjonalnych odpowiedzi na twoje pytania.
Możemy dostosować ekran do Twoich potrzeb.
Będziemy chronić obszar sprzedaży, filozofię projektowania i wszystkie prywatne informacje.
Najważniejsze cechy produktu
Mały wyświetlacz plazmowy P1.56 o małej rozdzielczości, o wysokiej jasności, o wysokiej jasności i cyfrowym ekranie o wysokiej rozdzielczości OEM Cechy: Wyposażone w wysokiej jakości chipy LED i sprawdzające się w antystatycznym. Ma szeroki zasięg widzenia, dzięki czemu można uzyskać doskonałe ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.