Wodoodporny RGB P3.2 Zewnętrzny stały wyświetlacz LED Panel LED Energy Saving 2000Hz
Szczegóły produktu
| Częstotliwość odświeżania: | 2000 Hz | Zupełnie stosunek: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| Materiał panelu: | Die-Casting | Stopień IP (przód / tył): | IP65 / IP54 |
| Oczekiwany czas życia: | 100 000 godz | ||
| Podkreślić |
roadside led display,street led screen |
||
Opis produktu
Outdoor Fixed LED Display jest gorący w branży reklamowej, może w pełni działać w środowisku zewnętrznym.
Dostępny zakres : szkoła, centrum handlowe, stadion, centra handlowe, publiczne ogłoszenia rządu, ulice handlowe i stacje kolejowe itp
cechy produktu
Szybki montaż i łatwa konserwacja
Konstrukcja systemu Fast lock gwarantuje szybką i łatwą instalację
Dostępne z przodu iz tyłu
Smukły, lekki i cichy
Szafka odlewnicza, 23-27 kg na szafkę
100 grubości
Bez wentylatora
Wszechstronny projekt przeznaczenia opony
Szafkę można ustawić w pozycji od 0 do 30 stopni, aby zapewnić najlepszą widoczność dla publiczności i aparatu
Dodanie za pomocą regulowanego wspornika i ochronnego piankowego zderzaka może zostać przekształcone na obwodowe
Test na wiek
Rozwiązania
Parametr
| Model | BDF-3 |
| Pixel Pitch² | 3,2 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 97 656 pikseli / m² |
| Typ LED | SMD3535 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Wymiar gabinetu | 1024 × 768 × 100 |
| Rozdzielczość gabinetu | 293 × 295 |
| Waga szafki | 27,7 kg |
| Materiał szafki | odlew aluminiowy |
| Ochrona przed wnikaniem (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Jasność | ≥2,500nits |
| Kąt widzenia (H / V) | 140 ° / 140 ° |
| Metoda jazdy | 1/6 Skanuj |
| Odśwież ramkę | ≥ 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania danych | > 2000 Hz |
| Gray Scale | 16bit |
| Zużycie energii (śr.) | 300 w / m² |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10%, 50 ~ 60 Hz |
| Temperatura (działanie / przechowywanie) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| Wilgotność (działanie / przechowywanie) | 10% ~ 90% RH / 10% ~ 85% RH |
| Długość życia | ≥100000 godz |
FAQ
Co to jest LED ?
Dioda LED jest piaskowana dla diody emitującej światło, rodzaj półprzewodnika, który jest wykorzystywany do nadawania i odbierania sygnału elektronicznego do promieni podczerwonych lub światła, wykorzystując cechy półprzewodnika złożonego. Jest on używany do urządzeń gospodarstwa domowego, pilota zdalnego sterowania, tablicy ogłoszeń elektrycznych, różnego rodzaju urządzeń automatyki.
2. Co to jest piksel, gęstość pikseli, LED QTY i konfiguracja pikseli?
Skok pikseli to odległość między sąsiadującymi pikselami.
Gęstość pikseli to ilość pikseli na metr kwadratowy.
Ilość LED to ilość lamp LED na kwadrat.
Konfiguracja piksela jest opisem zgodności piksela, na przykład używamy 1 czerwonej lampy, 1 zielonej lampy i 1 niebieskiej lampy do komponowania piksela, konfiguracja piksela to 1R1G1B.
3. Co to jest typ diody LED, rozmiar modułu i rozdzielczość modułu?
Typ LED to opis lampy LED, na przykład marka, kształt fizyczny, rozmiar lampy
Rozmiar modułu jest miarą modułu.
Rozdzielczość modułu to liczba pikseli na moduł.
Informacje zwrotne:
1. Aby osiągnąć sukces, polegamy na jakości naszych produktów i zadowoleniu klienta. Dlatego twoja opinia jest bardzo ważna, proszę zostawić dobrą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.
2. Dbamy o naszych cennych klientów i zawsze staramy się pomóc. Daj nam szansę rozwiązania dowolnego problemu. Rozumiemy obawy i frustracje, i postaramy się jak najlepiej rozwiązać te problemy.
3. napisz do nas przed opuszczeniem jakichkolwiek negatywnych opinii lub otwarcia wszelkich sporów na stronie. Pomożemy ci rozwiązać ten problem.
Najważniejsze cechy produktu
Wodoszczelny zewnętrzny wyświetlacz LED RGB P3.2 Energooszczędny panel LED Outdoor Fixed LED Display jest gorący w branży reklamowej, może w pełni działać w środowisku zewnętrznym. Dostępny zakres : szkoła, centrum handlowe, stadion, centra handlowe, publiczne ogłoszenia rządu, ulice handlowe i ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.