Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P2.5 do archiwizacji ekranów o nieregularnych kształtach
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 2.5 | Zagęszczenie pikseli: | 160 000 pikseli / m² |
|---|---|---|---|
| Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin | Materiał panelu: | aksamitna draperia |
| Skala szarości: | 16bit | Długość życia: | > 10000 godzin |
| Podkreślić |
flexible led curtain display,foldable led screen |
||
Opis produktu
Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P2.5 do archiwizacji ekranów o nieregularnych kształtach
Elastyczny wyświetlacz LED P2.5Specyfikacja
| BS-2X | |
| Physicla Pitch | 2,5 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 160 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 240 * 120 |
| Wymiary panelu (mm) | dostosowane |
| Fizyczna rozkład modułów (W * H) | 96 * 48 |
| Waga | 8,2 kg / m² |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 9 W. |
| Maksymalne zużycie energii | 12 W. |
| Jasność | > 1000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Metoda skanowania | 1/40 |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Srevicing | Z przodu |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP 40 |
| Temperatura pracy / wilgotność | -20ºC-60ºC / 10% -90% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -40ºC-80ºC / 10% -90% |
Elastyczny wyświetlacz LED P2.5 Funkcje
1. Trwały moduł z miękkiej gumy, elektryczność antystatyczna
2. miękka płytka drukowana i materiał gumowy
3. zintegrowany SMD, IC, obwód ułatwiający konserwację i rozpraszanie ciepła

4. połączenie magnetyczne dla łatwej konserwacji
5. do wszelkich wypukłych, wklęsłych lub skręconych instalacji
6. Niestandardowe rozstawy pikseli dostępne dla różnych instalacji

Grubość 7,5 mm, oszczędność miejsca
8,0,18 kg na moduł, koszty wysyłki i oszczędność kosztów instalacji
9. projekt bez wentylatora

Usługi
1) Możemy zaoferować usługę dostosowywania niestandardowych produktów i możemy świadczyć usługi instalacji i testowania na miejscu.
2) Zapewniamy 2-letnią gwarancję i bezpłatną usługę naprawy sprzedawanych produktów.
3) Zapewniamy również bezpłatne szkolenie inżyniera klienta.
Porady
1) Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
2) Wysyłka: Wysyłamy w ciągu 30 dni roboczych od złożenia zamówienia, ale firma spedycyjna i szczegóły wysyłki mają wpływ na konkretny czas dostawy.
3) Opakowanie: Zwykle pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę lotniczą.
Najważniejsze cechy produktu
Lekki, elastyczny wyświetlacz LED P2.5 do archiwizacji ekranów o nieregularnych kształtach Elastyczny wyświetlacz LED P2.5Specyfikacja BS-2X Physicla Pitch 2,5 mm Konfiguracja pikseli SMD 2121 Zagęszczenie pikseli 160 000 pikseli / m² Wymiary modułu (W * H) (mm) 240 * 120 Wymiary panelu (mm) ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.