SMD 2121 Superior Consistency Wewnętrzny wyświetlacz LED do stałej instalacji
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 2,5 mm | Konfiguracja pikseli: | SMD 2121 |
|---|---|---|---|
| Wymiar modułu (W * H) (mm): | 240 * 240 | Wymiary panelu: | 480 * 480 * 80 |
| Materiał panelu: | Odlew aluminiowy | Waga pojedynczej szafki: | 7 kg / panel |
| Przetwarzanie: | 16 bitów | Częstotliwość odświeżania: | Maks. 3840 Hz |
| Jasność: | 1200 | ||
| Podkreślić |
led video wall display,indoor led advertising scree |
||
Opis produktu
Wewnętrzny wyświetlacz LED SMD 2121 o doskonałej spójności do instalacji stacjonarnej
Wewnętrzny ekran wyświetlacza LED do instalacji stacjonarnej P2.5
Funkcja wewnętrznego wyświetlacza LED:
1.Lekka waga: może być ładowany przez jedną osobę, szybki montaż, szybka konserwacja, redukcja.noszenie, oszczędność kosztów.

2.Cienka obudowa: grubość wynosi tylko 80 mm, przestrzeń ekranu jest niewielka, a cały ekran będzie piękniejszy.

3.Szybki demontaż: Złącze bezprzewodowe:
twarda klamra połączeniowa; obsługa przez jedną osobę, szybkie połączenie w ciągu 1 sekundy.

4.Niska emisja ciepła: niski poziom hałasu, niskie zużycie, niski koszt, brak konstrukcji wentylatora, ale doskonała konstrukcja termiczna i doskonałe rozpraszanie ciepła.

5.Szeroki kąt widzenia;wysoki współczynnik kontrastu.

Parametr:
| BIF-2.5 | |
| Fizyczny ton | 2,5 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 160 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (W * H) (mm) | 240 * 240 |
| Wymiary panelu (mm) | 480 * 480 * 80 |
| NIE.Liczba modułów na panel (W * H) | 2 * 2 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W * H) (mm) | 96 * 96 |
| Fizyczna rozdzielczość panelu (W * H) | 192 * 192 |
| Waga pojedynczej szafy | 7 kg / panel |
| Współczynnik kontrastu | 5000: 1 |
| Średni pobór mocy | 60 W / panel |
| Maksymalny pobór mocy | 110 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | -10ºC-60ºC / 10% -60% |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | -30ºC-60ºC / 10% -60% |
| Częstotliwość odświeżania | Maks. 3840 Hz |
| Jasność | 1200 nitów |
| Kąt widzenia w poziomie | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / Tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP40 / IP21 |
O NAS:

LED Vision Technology Limited ., rozpoczął się w Shenzhen w 2005, światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, skupiający się na wysokiej klasy profesjonalnych klientach na rynku krajowym i zagranicznym.BAKOVISION jest w pełni zdolny do zapewnienia pracy na miarę OEM, ODM, kreatywnych modeli LED poza standardowymi ekranami LED.
FAQ:
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów led.
Q2.Jakie są twoje warunki płatności?
Odp.: T / T lub Western Union 30% jako depozyt i 70% przed dostawą.Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3.Czy dostarczacie próbki?czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Q4.A co z czasem dostawy?
Odp.: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas produkcji masowej 1-2 tygodnie dla ilości zamówienia większej niż.
Pytanie 5.Jak wysyłasz towar i ile czasu zajmuje dotarcie?
Odp.: Zwykle wysyłamy przez DHL, UPS, FedEx lub TNT.Zwykle dotarcie na miejsce zajmuje 3-5 dni.Transport lotniczy i morski również jest opcjonalny.
Pytanie 6.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: Tak, na nasze produkty oferujemy 2-5 lat gwarancji.
P7: Jak sprawić, by nasza firma była długoterminowa i dobra?
Odp .: 1.Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i zaprzyjaźniamy się z nimi, bez względu na to, skąd pochodzą.
P8: Jak mogę uzyskać wsparcie technologiczne?
Odp.: 1, Będziemy trenować w naszej fabryce i wyślemy wideo do pokazania.Szkolenie obejmuje obsługę systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu.
Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzny wyświetlacz LED SMD 2121 o doskonałej spójności do instalacji stacjonarnej 7-BIF.pdf Wewnętrzny ekran wyświetlacza LED do instalacji stacjonarnej P2.5 Funkcja wewnętrznego wyświetlacza LED: 1.Lekka waga: może być ładowany przez jedną osobę, szybki montaż, szybka konserwacja, redukcja...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.