6000 nitów Jasność Nationstar Zewnętrzna matryca do ekranów LED - odlew aluminiowy Materiał panelu
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 3,91 mm | Materiał panelu: | Odlew aluminiowy |
|---|---|---|---|
| Lampy: | NationStar | Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz |
| Jasność: | > 6000 nitów | Serwisowanie: | Przód / tył |
| Zabarwienie: | 281 trylionów | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
wyświetlacz LED zdarzeń,wyświetlacz led wynajem |
||
Opis produktu
P3.91mm Wodoodporny, bezproblemowy, wielokrotnego użytku Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz Pełny kolor, szeroki kąt widzenia dla firm
Cechy:
►Szybka instalacja i łatwa konserwacja
1.Dostępne jest zawieszenie kratownicy i podparcie naziemne
2. Bez kabli między modułami
3. Dostęp z przodu iz tyłu
4. Instalacja bez narzędzi

►Smukły, lekki i cichy
1. 500 mm × 500 mm lub 500 mm × 1000 mm
2. 80 mm grubości
3. Konstrukcja bez wentylatora

►Doskonałe właściwości elektryczne
1.Port zapasowy podwójnego sygnału
2. Wyświetlacz LCD UI wskazuje stan

| Moduł | |
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 6,5532 pikseli / mkw |
| Ilość pikseli (W * H) | 64 * 64/64 * 128 mm |
| Rozmiar modułu | 250 * 250/250 * 500 mm |
| Typ diody LED | SMD1921 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Gabinet | |
| Rozdzielczość (W * H) | 128 * 128/128 * 256 mm |
| Wymiar (mm) (W * H) | 500 * 500/500 * 1000 mm |
| Materiał obudowy | Die-Casting |
| Waga szafki | 9 / 15kg / panel |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Ekran | |
| Jasność | > 6000 nitów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1,920 Hz |
| Współczynnik defektów kropek | <0,0001 |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Zużycie energii (śr.) | 75 / 150W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | ﹣20d ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | ﹣30 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
Podanie

FAQ
Q1.Czy jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp.: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów LED, specjalizującym się w tej branży od ponad dziesięciu lat.
Q2.Czy zapewniasz próbki? Czy to jest bezpłatne czy dodatkowe?
Odp.: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Pytanie 3.Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp.: Tak, oferujemy 2 lata bezpłatnej gwarancji na nasze produkty.
Usługa gwarancyjna
- Bezpłatna gwarancja na dwa lata, zapewniająca dożywotnią konserwację.Pewien koszt zostanie naliczony w rozsądnym zakresie po upływie okresu gwarancyjnego.W okresie gwarancyjnym jesteśmy odpowiedzialni za konserwację i konserwację całego sprzętu wyszczególnionego w umowie, a także za wymianę lub naprawę jakiegokolwiek sprzętu lub komponentów spowodowanych projektem produktu, procesem instalacji, materiałami, jakością produktu i komponentami.Upewnij się, że system osiągnął projektowany okres użytkowania.
- Odpowiedzialny za wsparcie techniczne i aktualizację wersji powiązanego oprogramowania.
- W okresie konserwacji, jeśli klient ma inne potrzeby w zakresie transformacji, nasza firma wykorzysta swoje własne zalety techniczne, aby pomóc klientom zakończyć prace transformacyjne w sposób terminowy, szybki i bezpieczny.
Najważniejsze cechy produktu
P3.91mm Wodoodporny, bezproblemowy, wielokrotnego użytku Wyświetlacz LED do wypożyczania na zewnątrz Pełny kolor, szeroki kąt widzenia dla firm Cechy: ►Szybka instalacja i łatwa konserwacja 1.Dostępne jest zawieszenie kratownicy i podparcie naziemne 2. Bez kabli między modułami 3. Dostęp z przodu iz ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.