Wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości do wypożyczenia w pomieszczeniach 3.91mm Podstawa fizyczna do prezentacji na scenie
Szczegóły produktu
| Fizyczny skok: | 3,91 mm | Diody LED: | SMD2121 |
|---|---|---|---|
| Oczekiwany okres użytkowania: | 100 000 godzin | Materiał paneli: | Odlew aluminiowy |
| Serwisowanie: | Przód / tył | Kąt widzenia: | 160 ° / 140 ° |
| Częstotliwość odświeżania: | > 1920 Hz | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
| Podkreślić |
led publicity screens,indoor led billboard |
||
Opis produktu
P3.91 Wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości do wypożyczania w pomieszczeniach
funkcje i zalety
1. Smukły i lekki.Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, tylko 7 kg na szafkę, grubość 80 mm, oszczędność kosztów transportu.
2. Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lepiej odprowadzające ciepło i bez wentylatora, bardzo ciche.
3. Szybka instalacja i łatwa konserwacja.Konstrukcja Fast Lock gwarantuje szybki montaż bez narzędzi.Moduły magnetyczne gwarantują łatwą konserwację, oszczędność obsługi, oszczędność kosztów pracy.
4. Szeroki kąt widzenia.160 ° w poziomie, 140 ° w pionie.Wysoki współczynnik kontrastu i wysoka częstotliwość odświeżania zapewniają wizualną ucztę i dobry powrót.
5.Specjalna wklęsła i wypukła konstrukcja całkowicie spełnia Twoje wymagania.
Specyfika:
| Fizyczny ton | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 65 536 pikseli / m² |
| Wymiary modułu | 250 × 250 mm / 250 × 500 mm |
| Wymiary panelu | 500 × 500 × 80 mm / 500 × 1000 × 80 mm |
| Fizyczna rozdzielczość panelu | 128 × 128 punktów / 128 × 256 punktów |
| Materiał panelu | Aluminium odlewane ciśnieniowo |
| Waga pojedynczej szafy | 7kg |
| Skala szarości | 16bit |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średni pobór mocy | 60 / 120W / panel |
| Maksymalne zużycie energii | 110/400 W / panel |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Jasność | 900-1200 nitów |
| Oczekiwana żywotność | 100 000 godzin |
| Serwisowanie | Przód / tył |
| Stopień ochrony IP (przód / tył) | IP40 / IP21 |

Walizka:

Dlaczego właśnie my?
1. Swyższa jakość
Jesteśmy profesjonalnym producentem wyświetlaczy led.Wszystkie nasze produkty mają gwarantowaną jakość.Wszystkie nasze produkty są wykonane z markowych knotów i przeszły rygorystyczne testy jakości.Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać długoterminowe relacje biznesowe z naszymi klientami.
2. Atrakcyjny wygląd
Nasza firma wyposażona jest w profesjonalny dział R&D.Możemy zapewnić indywidualny projekt dla naszych klientów.Zaoferujemy również naszym klientom najbardziej rozsądne i naukowe rozwiązanie.
3. Profesjonalne usługi doradcze
Nasza firma posiada personel techniczny, który jest specjalnie odpowiedzialny za obsługę klienta, który w każdej chwili zapewni Państwu konserwację produktu, użytkowanie produktu i konsultacje techniczne.
4. Doskonałe usługi posprzedażowe
- 2 lata bezpłatnej konserwacji.
- 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przez 5 lat w celu uzyskania wsparcia technicznego dla dowolnego klienta.
- Bezpłatne szkolenie dla klientów w fabryce.
- Może zorganizować inżyniera udać się do twojego miejsca w celu wsparcia instalacji.
Tagi:Wyświetlacz LED do wypożyczania w pomieszczeniach, ekran sceniczny
Najważniejsze cechy produktu
P3.91 Wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości do wypożyczania w pomieszczeniach funkcje i zalety 1. Smukły i lekki.Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, tylko 7 kg na szafkę, grubość 80 mm, oszczędność kosztów transportu. 2. Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium, lepiej odprowadzające ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.