Bezproblemowe wyświetlanie scen LED Wyświetlacz 4,81mm Pixel Pitch 16 Bits Gray Scale
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 4.81 | Zagęszczenie pikseli: | 43,264 |
|---|---|---|---|
| Wymiary szafki: | 500 * 500/500 * 1000 | Stopień ochrony IP: | IP65 / IP54 |
| Jasność: | > 6000 | Serwisowanie: | Przód / tył |
| Metoda jazdy: | 1/16 Skanuj | Szara skala: | 16 bitów |
| Podkreślić |
led screen stage backdrop,concert led screen |
||
Opis produktu
Jednorodność kolorów
Opracowaliśmy proces, który dokładnie zachowuje jednolitość od fabryki do pola i uwalnia cię od
lata niepewności.
Jasność
Będziesz miał 100% pewności co do trwałości ekranu LED bez utraty jasności.
| Moduł | |
| Podziałka pikseli | 4,81 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 43 264 pikseli / mkw |
| Ilość pikseli (W * H) | 52 * 52/52 * 104 mm |
| Rozmiar modułu | 250 * 250/250 * 500 mm |
| Rodzaj diody LED | SMD2525 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Gabinet | |
| Rozdzielczość (W * H) | 104 * 104/104 * 208 mm |
| Wymiary (mm) (W * H) | 500 * 500/500 * 1000 mm |
| Materiał szafki | Die-Casting |
| Waga szafki | 9/15 kg / panel |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / IP54 |
| Ekran | |
| Jasność | > 6000 nitów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Szara skala | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920 Hz |
| Wskaźnik defektów punktowych | <0,0001 |
| Kąt widzenia (poziom / pion) | 160 ° / 140 ° |
| Długość życia | ≥100000hrs |
| Pobór mocy (śr.) | 75 / 150W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | ﹣20d ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
| Temperatura przechowywania / wilgotność | ﹣30 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 60% RH |
Aplikacje:



Pytania i odpowiedzi:
Pytanie 1 Jesteś firmą handlową lub producentem?
Odp .: Jesteśmy profesjonalnym producentem ekranów LED.
Q2 Jakie są twoje warunki płatności?
Odp .: T / T lub Western Union 30% jako depozyt i 70% przed dostawą. Pokażemy Ci zdjęcia produktów i paczek, zanim zapłacisz saldo.
Pytanie 3 Czy dostarczasz próbki? czy to jest darmowe czy dodatkowe?
Odp .: Możemy dostarczyć próbkę, jeśli mamy gotowe części w magazynie, ale klienci muszą zapłacić koszt próbki i koszt kuriera.
Pytanie 4 Co powiesz na czas dostawy?
Odp .: Ogólnie rzecz biorąc, próbka potrzebuje 3-5 dni, czas masowej produkcji wymaga 1-2 tygodni na zamówienie więcej niż.
Pytanie 5 Jak wysyłasz towary i jak długo to trwa?
Odp .: Zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx lub TNT. Zwykle zajmuje to 3-5 dni. Transport lotniczy i morski również opcjonalny.
Pytanie 6 Czy oferujecie gwarancję na produkty?
Odp .: Tak, oferujemy 2-5 lat gwarancji na nasze produkty.
P7: Jak sprawić, by nasze relacje biznesowe były długoterminowe i dobre?
Odp .: 1. Utrzymujemy dobrą jakość i konkurencyjną cenę, aby zapewnić naszym klientom korzyści;
2. Szanujemy każdego klienta jako naszego przyjaciela i szczerze prowadzimy interesy i nawiązujemy z nim przyjaźnie, bez względu na to, skąd pochodzą.
P8: Jak mogę uzyskać wsparcie technologiczne?
Odp .: 1, przeprowadzimy szkolenie w naszej fabryce i wyślemy wideo do pokazu. Szkolenie obejmuje obsługę systemu, konserwację systemu i ochronę sprzętu.
Nasze usługi:
1) Odpowiedz na zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.
2) Doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania płynnie po angielsku i rosyjsku.
3) Dostępny jest niestandardowy projekt, OEM i ODM są mile widziane.
4) Nasi dobrze wyszkoleni i profesjonalni inżynierowie i pracownicy mogą zapewnić ekskluzywne i unikalne rozwiązanie dla naszego klienta.
5) Specjalna zniżka i ochrona obszaru sprzedaży udzielona naszemu dystrybutorowi.
6) Serdecznie witamy wizytę w naszej firmie, jeśli jest dostępna.
Najważniejsze cechy produktu
Bezproblemowe obrazy Wypożyczalnia scen Wyświetlacz LED 4.81mm Piksel 16-bitowa skala szarości Jednorodność kolorów Opracowaliśmy proces, który dokładnie zachowuje jednolitość od fabryki do pola i uwalnia cię od lata niepewności. Jasność Będziesz miał 100% pewności co do trwałości ekranu LED bez ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.