Lekki kryty wyświetlacz LED kolorowy P3.91 SMD2121 Szybki montaż 500x500 mm
Szczegóły produktu
| rozmiar panelu: | 500x500mm | Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| Przetwarzania: | 16bit | Waga: | 7 kg / szafka |
| Konfiguracja pikseli: | SMD2121 | Częstotliwość odświeżania: | > 1920Hz |
| Materiał panelu: | Odlewania aluminium | Obsługa: | Przód / tył |
| Podkreślić |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
Opis produktu
Lekki kryty kolorowy wyświetlacz LED P3.91 SMD 500x500mm Szybki montaż
Kluczowe cechy:
• Szybka instalacja i łatwa konserwacja, serwis przedni / tylny, narzędzia bez potrzeby;
• Smukła, lekka i cicha konstrukcja bez wentylatora;
• Doskonałe właściwości elektryczne;
• Certyfikat TUV i Reddot Awarded.
Szybki montaż i demontaż
Do instalacji ekranu nie są wymagane żadne narzędzia.
Wyświetlacz LCD interfejsu użytkownika
Tylna obudowa ma wyświetlacz LCD, który pokazuje napięcie, temperaturę, czas pracy szafy za każdym razem i całkowitą liczbę godzin użytkowania.
Lampki zasilania i sygnalizacji wskazują stan szafki.
Podwójne połączenie danych
W szafkach pod tylną skrzynką znajduje się opcjonalny port do podłączania danych, z którego można skorzystać, jeśli standardowe zawiedzie.
Brak płaskiego i zasilającego kabla modułu
Wszystko jest połączone za pomocą gniazda typu pin. Konstrukcja bez kabla sprawia, że jest szybka w instalacji i stabilna w transmisji danych / mocy.
Mocne zamki do montażu wiszącego
Zamki szafek są gładkie, łatwe w obsłudze i mocne, dzięki czemu można zawiesić wiele szafek w tym samym rzędzie.
Dane techniczne:
| BIR-I | |
| Boisko fizyczne | 3,91 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD2121 |
| Zagęszczenie pikseli | 65536 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 250 * 250/250 * 500 |
| Wymiary panelu (mm) | 500 * 500 * 80/500 * 1000 * 80 |
| NO .of Modules Per Panel (W × H) | 2 * 2 |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W × H) | 64 * 64/64 * 128 |
| Materiał panelu | 128 * 128/128 * 256 |
| Waga pojedynczej szafy | 8/14 |
| Przetwarzanie | 14-16bit |
| Numer koloru | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 60 / 120W / m² |
| Maksymalne zużycie energii | 110 / 400W / m² |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 ℃ |
| Częstotliwość odświeżania | > 1920Hz |
| Jasność | 900-1200 bitów |
| Poziomy kąt widzenia | 140 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Maks. Układanie | 20 |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Obsługa | Przód / Tył |
| Ocena IP (przód / tył) | IP40 / IP21 |



O nas:
LED Vision Technology Limited , rozpoczęła działalność w Shenzhen w 2005 r., Światowej klasy producent zaawansowanych technologicznie wyświetlaczy LED, koncentrując się na profesjonalnych klientach na rynkach krajowych i zagranicznych. BAKOVISION jest w stanie w pełni dostarczyć dostosowane do potrzeb OEM, ODM, kreatywne modele LED obok standardowych ekranów LED.
Główne rynki BAKO VISION to Ameryka, Europa, Bliski Wschód i Azja, wszystkie nasze produkty są certyfikowane przez RoHS, CCC, CE, FCC, ETL, UL. Stale trwale pod względem jakości, wygrywając mocno dzięki biegłości, w ostatnich latach rozwoju BAKO VISION nieustannie się rozwijał i pozycjonowanie marki opierało się na długoterminowej współpracy z klientami z różnych kanałów ponad 120 krajów.

Nasze usługi:
1. Gwarantujemy wszystkie nasze wyświetlacze, moduły, części zamienne na DWIE lata.
2. Zapewniamy bezpłatne szkolenie technologiczne, które obejmuje szkolenie obsługi i konserwacji wyświetlacza LED w fabryce.
3. Po sprzedaży, jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszymi produktami, możesz poinformować nas przez e-mail, odpowiemy ci natychmiast.
4. Możemy zapewnić szkolenia i wsparcie techniczne dla klienta w fabryce, jeśli klient zapyta.
5. Możemy dostarczyć OEM i ODM
Najważniejsze cechy produktu
Lekki kryty kolorowy wyświetlacz LED P3.91 SMD 500x500mm Szybki montaż Kluczowe cechy: • Szybka instalacja i łatwa konserwacja, serwis przedni / tylny, narzędzia bez potrzeby; • Smukła, lekka i cicha konstrukcja bez wentylatora; • Doskonałe właściwości elektryczne; • Certyfikat TUV i Reddot Awarded. ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.