Reklama Elastyczny wyświetlacz LED Super cienki bez szafy o dużej elastyczności
Szczegóły produktu
| Waga: | 8,2 kg / m² | Przetwarzania: | 16 bitów |
|---|---|---|---|
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Jasność: | > 1000 nitów |
| Częstotliwość odświeżania: | 20 1920 | Obsługa: | Przód |
| Stopień ochrony IP: | IP 40 | ||
| Podkreślić |
flexible led curtain display,foldable led screen |
||
Opis produktu
Kreatywny kształt reklamy, elastyczny wyświetlacz LED o wysokiej elastyczności, super cienki i lekki, bez szafki
Co chcesz, abym tym razem był?
Możesz zobaczyć, jak jestem miękki:

Parametr
| BS-2 | |
| Boisko fizyczne | 2,5 mm |
| Konfiguracja pikseli | SMD 1515 |
| Zagęszczenie pikseli | 250 000 pikseli / m² |
| Wymiary modułu (szer. X wys.) (Mm) | 240 × 120 |
| Wymiary panelu (mm) | dostosowane |
| Fizyczna rozdzielczość modułu (W × H) | 120 × 60 |
| Waga | 8,2 kg / m² |
| Przetwarzanie | 16 bitów |
| Zabarwienie | 281 bilionów |
| Współczynnik kontrastu | 4000: 1 |
| Średnie zużycie energii | 9 w |
| Maksymalne zużycie energii | 12 w |
| Jasność | > 1 000 punktów |
| Częstotliwość odświeżania | 1920 Hz |
| Metoda jazdy | 1/40 |
| Poziomy kąt widzenia | 160 ° |
| Kąt widzenia w pionie | 140 ° |
| Oczekiwany czas życia | 100 000 godzin |
| Obsługa | Z przodu |
| Ocena IP (przód / tył) | IP 40 |
| Instalacja | Powiesić |
| Orzecznictwo | CE, FCC, RoHS |
| Temp. Pracy / wilgotność | -20 ℃ - 60 ℃ / 10% - 90% |
| Temp. Przechowywania / wilgotność | -40 ℃ -80 ℃ / 10% - 90% |
A co z moimi funkcjami?
1. Miękka guma wstążkowa
Miękka płytka PCB i materiał gumowy
Złącze magnetyczne dla łatwej konserwacji
2. Kreatywne i niestandardowe formularze
Do wszelkich instalacji wypukłych, wklęsłych lub skręconych
Dostosowane skoki pikseli dostępne dla zmiennych instalacji
3.Slim i lekki i cichy
5 mm grubości, wydajność przestrzeni
0,18 kg na moduł, koszt wysyłki i oszczędność kosztów instalacji
Konstrukcja bez wentylatora
Usługi
1) Możemy zaoferować usługę dostosowywania niestandardowych produktów i zapewnić usługi instalacji i testowania na miejscu.
2) Zapewniamy 2-letnią gwarancję i bezpłatną usługę naprawy sprzedawanych produktów.
3) Zapewniamy również bezpłatne szkolenia dla inżyniera klienta.
4) W odniesieniu do produkcji produktów, od surowców do każdego procesu, mamy ścisły proces produkcji i testowania, aby zapewnić, że nasze
produkty zgodnie ze standardami systemu kontroli jakości.
5) W tym samym czasie, przed opuszczeniem fabryki, przeprowadzamy testy starzenia trwające 72 godziny oraz wodoodporny test zewnętrznego wyświetlacza LED, aby zapewnić
wysoka jakość produktu.
Wskazówki
1) Płatność: akceptujemy L / C, T / T, Western Union.
2) Wysyłka: wysyłamy w ciągu 30 dni roboczych po złożeniu zamówienia, ale na konkretny czas dostawy będzie miała wpływ wysyłka
szczegóły dotyczące firmy i wysyłki.
3) Pakiet: Zazwyczaj pakujemy produkt w drewniane pudełko lub walizkę.
Najważniejsze cechy produktu
Kreatywny kształt reklamy, elastyczny wyświetlacz LED o wysokiej elastyczności, super cienki i lekki, bez szafki Co chcesz, abym tym razem był? Możesz zobaczyć, jak jestem miękki: Parametr BS-2 Boisko fizyczne 2,5 mm Konfiguracja pikseli SMD 1515 Zagęszczenie pikseli 250 000 pikseli / m² Wymiary ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Wyświetlacz LED do wypożyczenia P3.91 – Odlewana obudowa 500 x 1000 mm, szybka blokada, 7680 Hz, na scenę i koncert
Panel wideo LED jest przeznaczony do zastosowań w wypożyczalniach i scenach, ma opcjonalnie rozstaw pikseli 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm i 3,91 mm. Moduł magnetyczny i modułowa konstrukcja zasilacza są bardzo łatwe w utrzymaniu w miejscu instalacji.
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.