Wewnętrzne stałe ekrany LED P3 Pixel Pitch Reklama Kabel ścienny wideo - mniej połączenia dla centrum handlowego w sali konferencyjnej
Szczegóły produktu
| Podziałka pikseli: | 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm | Wymiary szafki: | Dostosowane |
|---|---|---|---|
| Materiał szafki: | Stal / aluminium | Jasność: | 1000 nitów |
| Średnie zużycie energii: | 120 W / m2 | Max. Pobór energii: | 400 W / m2 |
| Współczynnik kontrastu: | 4000: 1 | Długość życia: | ≥ 100 000 godzin |
| Podanie: | Wnętrz | Gwarancja: | 2-5 lat |
| Podkreślić |
stage led video wall,indoor led advertising scree |
||
Opis produktu
Wewnętrzne stałe ekrany LED P3 Pixel Pitch Reklama Kabel ścienny wideo - mniej połączenia dla centrum handlowego w sali konferencyjnej (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf)
Funkcje wewnętrznego ekranu LED

1. Kąt widzenia: Szeroki kąt widzenia
2. Projekt: Standardowy projekt panelu
3. Wysoka precyzja z bezszwowymi szwami
4. Ultra cienka konstrukcja: pojedyncza obudowa waży tylko 4,6 kg
Który wolisz ?Ekran LED lub projektor w Twojej sali konferencyjnej?

1. Jasność - Ekran LED mierzy w NIT, który przez skierowane światło, projektory są mierzone w LUX, który przez światło odbite, a jeden NIT jest równoważny 3.426 LUX, wtedy możesz zobaczyć, że jednostka NIT jest znacznie jaśniejsza niż jednostka LUX.
Istnieje odległość od projektorów do ekranu projekcji, która straci jasność i będzie widoczna, gdy widzowie spojrzą na projektory, ale ekran LED świeci sam.
2. Nieograniczony rozmiar - W przypadku projektorów rozmiar jest ograniczony, można było zrobić tylko jeden na ścianie, ale w przypadku ściany LED rozmiar i rozdzielczość są nieograniczone, możesz wykonać dowolne HD, 2K lub 4K w sali konferencyjnej, jak chcesz.
3. Koszt wydajności - Przy podobnej jakości i rozmiarze ściany LED są na początku o 15-20% droższe niż projektory, ale jeśli weźmiesz pod uwagę koszty konserwacji po 1 lub 2 latach, wyliczysz 4500 USD za nową żarówkę i 6000 USD za nową. nowy lekki silnik do wymiany projektorów, ale potrzebujesz tylko 100-300 $ do wymiany nowy moduł LED do ściany LED, bez wątpienia jakość obrazu i wideo ścian LED jest zawsze lepsza niż w projektorach.
4. Jakość obrazu i wideo - Jak wiemy, wiele projektorów jest nadal w rozdzielczości SD, ale wiele konferencji jest już wymaganych w technologii HD do ich wyświetlaczy wideo.
Stałe obudowy wyświetlaczy LED


Parametry wewnętrznej ściany wideo
| Pixel Pitch | 3,2 mm |
| Zagęszczenie pikseli | 97656 pikseli / mkw |
| Ilość pikseli (W * H) | 160 * 80 mm |
| Rozmiar modułu | 512 * 256 mm |
| Typ diody LED | SMD1617 |
| Konfiguracja LED | 1R1G1B |
| Gabinet | |
| Rozdzielczość (W * H) | 320 * 240 mm |
| Wymiar (mm) (W * H) | 1024 * 768 mm |
| Materiał obudowy | Die-Casting |
| Waga szafy SQM | 35kg |
| Klasa IP (przód / tył) | IP65 / 54 |
| Ekran | |
| Jasność | ≥ 4000 nitów |
| Napięcie wejściowe | AC 110/220 ± 10% 50 ~ 60 Hz |
| Skala szarości | 16 bitów |
| Częstotliwość odświeżania | ≥1,920 Hz |
| Współczynnik defektów kropek | ≤0,0001 |
| Kąt widzenia (H / V) | 160 ° / 140 ° |
| Długość życia | ≥100 000 godzin |
| Zużycie energii (śr.) | 240 W / panel |
| Temperatura pracy / wilgotność | ﹣20 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 90% RH |
| Temperatura / wilgotność przechowywania | ﹣30 ℃ ~ 60 ℃ / 10% ~ 90% RH |
O firmie Bako Vision

- Ponad 10 lat doświadczenia w produkcji ekranów LED w Chinach.
- Zapewniona 3-letnia gwarancja wysokiej jakości.
- Globalny standard jakości z certyfikatem CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001.
- Klient zagraniczny w ponad 120 krajach na świecie.
- W pełni zdolny do zapewnienia pracy krawieckiej OEM, ODM.

Najważniejsze cechy produktu
Wewnętrzne stałe ekrany LED P3 Pixel Pitch Reklama Kabel ścienny wideo - mniej połączenia dla centrum handlowego w sali konferencyjnej (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf) Funkcje wewnętrznego ekranu LED 1. Kąt widzenia: Szeroki kąt widzenia 2. Projekt: Standardowy projekt panelu 3. Wysoka precyzja z ...
Full Color P4.81 Outdoor Rental LED Wyświetlacz Wysoka częstotliwość odświeżania Szeroki kąt widzenia
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Wyczyść obrazy P3.91 Wypożyczalnia kryty wyświetlacz LED dla sal wykładowych / sal konferencyjnych
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Lekka wystawa zewnętrzna Stage LED z 640mm x 640mm aluminiową obudową
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
MAGAZYN USA P2,5 mm Plakat LED do wnętrz, cyfrowy, pełnokolorowy, o wysokiej rozdzielczości, bez ramki
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.